آرشیو اخبار و مقالات(گروه)
مشاهیر شهر اراک (19)
خبرهای ویژه (4955)
..خبرهای شهر (5460)
اسناد تاریخی (6)
اراک قدیم (8)
شهرداران بعد از انقلاب اسلامی (0)
اطلاعات عمومی شهر اراک (0)
معاونت ها (5)
..حوزه معاونت مالی و اداری (29)
....اخبار حوزه (0)
..حوزه معاونت برنامه ریزی (23)
..حوزه معاونت خدمات شهری (125)
..حوزه معاونت شهرسازی (8)
..حوزه معاونت فرهنگی واجتماعی (33)
..حوزه معاونت فنی و عمرانی (302)
..معاون حمل و نقل و ترافیک (43)
..معاونت مالی و اداری (5)
....امور اداری (12)
کتابخانه دیجیتال (1)
سازمان ها (0)
..سازمان نوسازی و بهسازی (57)
..سازمان خدمات موتوری (144)
..سازمان اتوبوسرانی (76)
..سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی (225)
..سازمان آرامستان (93)
..سازمان پایانه های مسافری (22)
..سازمان خدمات ایمنی و آتش نشانی (645)
..سازمان مدیریت پسماند (215)
..سازمان حمل و نقل ترافیک (204)
..سازمان میادین میوه و تره بار و فرآورده های کشاورزی (17)
..سازمان عمران (31)
..سازمان فرهنگی، ورزشی (897)
..سازمان زیباسازی (380)
..سازمان پارک ها و فضای سبز (381)
..اداره انفورماتیک (4)
مناطق (0)
..بافت تاریخی (47)
..منطقه 1 (39)
..منطقه 2 (75)
..منطقه 5 (69)
..منطقه3 (52)
..منطقه4 (14)
حوزه شهردار (2)
..اخبار اداره روابط عمومی (96)
آخرین گزارش (1)
آخرین مصاحبه (5)
اخبار حوزه معاونت شهرسازی (0)
تازه های مدیریت شهری (7)
ارسال خبرهای شما (0)
باشگاه فرهنگی و ورزشی (564)
کرهرود (32)
سنجان (9)
کشتارگاه صنعتی (3)
سنجان (1)
شورای اسلامی شهر (18)
واحد ایمنی، بهداشت و محیط‌زیست (HSE) (12)
جستجو در اخبار و مقالات
 

منطقه3

12
اجرای عملیات جدول گذاری درکوی جام جم واقع در بلوار کربلا
چکیده: مدیر منطقه سه شهرداری اراک اجرای عملیات جدول گذاری درکوی جام جم واقع در بلوار کربلا وروانی مدیرمنطقه سه شهرداری اراک در این خصوص اظهار داشت: با توجه به اینکه برخی از جداول سطح منطقه به علت قدمت زیاد دچار فرسودگی و تخریب گردیده‌اند، طبق برنامه تنظیم شده تعویض و مرمت آنها در اولویت‌های کاری قرارگرفته، که در این راستا عملیات جدول‌گذار... ادامه »
28
رفع نواقص و ایمن‌سازی معابر در منطقه 3
چکیده: جهت پیشگیری ازخطرات احتمالی و کاهش تصادفات خودروها در تقاطع بلوار الغدیر و بلوارخونین شهر پس از پیگیری و تهیه طرح مناسب و مشخص شدن میزان واقع در طرح، عرصه و اعیان املاک واقع در مسیرتقاطع مورد بررسی قرارگرفت که در همین راستا جلسه‌ای با حضور مالکین و کارشناسان منطقه برگزار گردید ادامه »
21
ادامه عملیات تخریب بناهای فرسوده در سنجان و کرهرود
چکیده: تخریب بناهای فرسوده و رفع خطر از آنها در برنامه کاری دائمی این منطقه قرار دارد و با توجه به اینکه به طور کامل با نصب بنر و الصاق اخطاریه به کلیه مالکین این‌گونه بناها اطلاع‌رسانی شده؛ پس از بازدید کارشناسان فنی و صدور حکم قضائی نسبت به تخریب و رفع خطر از آنها اقدام شده است. ادامه »
09
بازدید نایب رییس شورای اسلامی شهر ازکوی جام‌جم و سنجان
چکیده: بازدید نایب رییس شورای اسلامی شهر ازکوی جام‌جم و سنجان محمد شریفی نایب رییس شورای اسلامی شهر از پروژه‌های در دست اقدام در کوی جام جم و سنجان بازدید نمود. وروانی مدیرمنطقه سه شهرداری اراک در این خصوص بیان داشت: با توجه به اینکه کوی جام‌جم از قدمت تقریبا بالایی برخوردار است و با گذشت زمان جداول معابر این قسمت دچار فرسودگی و بعضی تخری... ادامه »
06
بازگشایی معابر کرهرود
چکیده: وروانی مدیرمنطقه 3گفت: پس از الحاق کرهرود و سنجان به شهر اراک و گسترش حوزه استحفاظی و خدماتی شهرداری، برنامه‌ریزی‌های لازم جهت ایجادتغییرات اساسی با هدف فراهم نمودن امکانات و تاسیسات مناسب شهری در چارچوب اصول شهرسازی و رعایت حقوق شهروندان به عنوان یکی از مهمترین اولویت‌های کاری در این منطقه مدنظر قرار گرفت. ادامه »
03
اصلاح معابر و رفع خطر در بلوار الغدیر
چکیده: مدیر منطقه سه شهرداری اراک: اصلاح معابر و رفع خطر در بلوار الغدیر وروانی فراهانی مدیرمنطقه سه شهرداری اراک گفت: یکی ازوظایف شهرداری‌ها طراحی مبلمان و تاسیسات شهری و همچنین ایجادگذرگاه‌های ایمن برای تردد عابرین و یا وسائط نقلیه می‌باشد و با توجه به اینکه شناسایی نقاط حادثه‌خیز معابر و رفع خطر از آنها از برنامه‌های کاری مست... ادامه »
26
بازگشایی معابر در کوی رودکی
چکیده: پس از بازدیدهای مکرر و بررسی وضعیت معابر توسط کارشناسان منطقه طرح بازگشایی کوچه شهیدان برادران کله‌گیری و اتصال آن به کوچه شهید قاسمی به تصویب رسیدو پس از برگزاری جلسه و توافق و تملک ساختمان واقع در طرح، عملیات تخریب آن به اجرا درآمد. ادامه »
26
ادامه عملیات تخریب املاک متروک و فرسوده در سنجان
چکیده: با عنایت به اینکه برابر بند 14 ماده 55 قانون شهرداری‌ها یکی از وظایف شهرداری‌ها رفع خطر از بناها و دیوارهای شکسته و خطرناک واقع در معابر، کوچه‌ها و اماکن عمومی و دالان‌های عمومی و خصوصی و جلوگیری از گذاشتن هر نوع اشیاء در بالکن‌ها و ایوان‌های مشرف و مجاور به معابر عمومی که افتادن آنها موجب خطر برای عابرین است؛ می‌... ادامه »
18
پاکسازی نمادین بوستان کلاله و تقدیر از حامیان محیط‌زیست
چکیده: وروانی فراهانی مدیرمنطقه سه شهرداری اراک گفت: یکی ازمسائل روز جهان مسئله حفظ محیط‌زیست است، فاجعه زیست محیطی نه تنها آرامش وامنیت انسان‌ها را به خطر می اندازد بلکه تهدیدی جدی برای سلامتی است. با افزایش روزافزون رشد جمعیت و بالارفتن سطح نیازها و صنعتی شدن جوامع بشری و متقابلا ایجادآلودگی‌های زیست‌محیطی، زندگی نسل‌های آینده ر... ادامه »
15
تعویض 61 تصویر شهدای دفاع مقدس در بلوارکرهرود
چکیده: تصاویر شهدای معظم 8 سال دفاع مقدس منطقه کرهرود که در اثر مرور زمان دچار فرسودگی و تغییر رنگ شده بودند در برنامه کاری منطقه قرار داده شد که درکمترین فاصله زمانی تعویض و اصلاح گردیدند. ادامه »
صفحه 1 از 6اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  بعدی   آخرین   
تمامی حقوق این سایت برای شهرداری اراک محفوظ است    شرایط استفاده    قوانین