آرشیو اخبار و مقالات(گروه)
مشاهیر شهر اراک (19)
خبرهای ویژه (5786)
..خبرهای شهر (6291)
اسناد تاریخی (6)
اراک قدیم (8)
شهرداران بعد از انقلاب اسلامی (0)
اطلاعات عمومی شهر اراک (0)
کتابخانه دیجیتال (1)
سازمان ها (0)
..سازمان نوسازی و بهسازی (61)
..سازمان خدمات موتوری (146)
..سازمان اتوبوسرانی (79)
..سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی (240)
..سازمان آرامستان (98)
..سازمان پایانه های مسافری (23)
..سازمان خدمات ایمنی و آتش نشانی (739)
..سازمان مدیریت پسماند (237)
..سازمان حمل و نقل ترافیک (221)
..سازمان میادین میوه و تره بار و فرآورده های کشاورزی (17)
..سازمان عمران (36)
..سازمان فرهنگی، ورزشی (1002)
..سازمان زیباسازی (411)
..سازمان پارک ها و فضای سبز (409)
..اداره انفورماتیک (4)
..سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی (65)
..سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری (8)
..سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر (19)
مناطق (0)
..بافت تاریخی (48)
..منطقه 1 (54)
..منطقه 2 (92)
..منطقه 5 (74)
..منطقه3 (92)
..منطقه4 (52)
حوزه شهردار (2)
..اخبار اداره روابط عمومی (107)
آخرین گزارش (1)
آخرین مصاحبه (5)
اخبار حوزه معاونت شهرسازی (0)
تازه های مدیریت شهری (7)
ارسال خبرهای شما (0)
باشگاه فرهنگی و ورزشی (612)
کرهرود (32)
سنجان (9)
کشتارگاه صنعتی (3)
سنجان (1)
شورای اسلامی شهر (30)
واحد ایمنی، بهداشت و محیط‌زیست (HSE) (15)
حوزه معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری (38)
..معاونت (5)
....حوزه معاونت مالی و اداری (29)
......اخبار حوزه (0)
....حوزه معاونت برنامه ریزی (26)
....حوزه معاونت خدمات شهری (129)
....حوزه معاونت شهرسازی (9)
....حوزه معاونت فرهنگی واجتماعی (33)
....حوزه معاونت فنی و عمرانی (357)
....معاون حمل و نقل و ترافیک (43)
....معاونت مالی و اداری (5)
......امور اداری (14)
جستجو در اخبار و مقالات
 

منطقه3

22
اجرای جدولگذاری وآسفالت در محله‌های فیجان و رودکی
چکیده: علی طهماسبی مدیر منطقه سه شهرداری اراک گفت: با توجه به کندمان‌های انجام شده توسط شرکت آب و فاضلاب و تخریب آسفالت، ترددشهروندان ساکن در منطقه فیجان خیابان انقلاب دچارمشکل شده بودکه پس از بازدید در اولویت کاری قرارگرفت و ترمیم و لکه‌گیری این خیابان انجام شد. وی افزود: عملیات جدولگذاری در سطح منطقه با سرعت چشمگیری دنبال می‌شودکه به عنو... ادامه »
12
آسفالت معابر منطقه 3
چکیده: علی طهماسبی مدیرمنطقه سه شهرداری اراک گفت: با توجه به اینکه معابر سطح منطقه به علت کندمانهای شرکت آب و فاضلاب دچارآسیب گردیده و مشکلاتی را برای تردد شهروندان ساکن در کوی شهدای صفری، کرهرود و سنجان در هنگام ریزش نزولات آسمانی و جاری شدن آبهای سطحی به همراه داشت؛ بر همین اساس اولویت اول در خصوص عملیات اجرائی؛ به آسفالت و ترمیم معابر اختصاص یافت. همچن... ادامه »
30
نصب پل عابر پیاده در منطقه کرهرود
چکیده: علی طهماسبی مدیر منطقه سه شهرداری اراک گفت: باتوجه به بافت قدیمی و سنتی کرهرود و عبور رودخانه از بخش اصلی این منطقه؛ در اکثر نقاطی که پل‌هایی جهت تردد عابرین و یا وسایل نقلیه کارگذاشته شده بودند علاوه بر غیراستاندارد بودن بر اثر مرور زمان دارای فرسودگی شده که پس از بازدیدهای دوره‌ای و گزارش کارشناسان تصمیم بر آن شد طی برنامه‌‌ای... ادامه »
25
تقدیر و تشکر اهالی کوی سجادیه از مدیریت شهرداری منطقه3
چکیده: علی طهماسبی مدیر منطقه 3 گفت: با عنایت به اینکه در هر شهری بخشهایی به صورت حاشیه‌نشینی وجود دارد و به علت نداشتن زیرساخت‌های اصولی و مهندسی همواره مشکلاتی از قبیل کم بودن عرض معابر و صعب‌العبور بودن آنها دیده می‌شود که شهرداری‌ها را در خصوص ارائه خدمات با مشکل روبرو می‌نماید و شهر اراک نیز از این بابت مستتثنی نبوده و ب... ادامه »
18
بازگشائی معابر در کوی سجادیه
چکیده: علی طهماسبی مدیرمنطقه 3 گفت: علیرغم مشکلات عدیده در سطح منطقه از قبیل تفکیک‌های غیرمجاز اراضی به صورت قولنامه‌ای، قدمت زیاد، وجوداملاک فرسوده و زیرساخت‌های سنتی و غیراستاندارد خارج از اصول شهرسازی و مهندسی و وجود معابر کم عرض مدیریت این ناحیه را برآن داشته است تا با برنامه‌ریزی و به کارگیری تمامی پتانسیل‌های موجود به طور مس... ادامه »
16
تخریب املاک فرسوده و بازگشایی معابر در منطقه سه شهرداری
چکیده: علی طهماسبی مدیرمنطقه سه شهرداری اراک، گفت: برابر بند 14 ماده 55 قانون شهرداری‌ها یکی از وظایف شهرداری‌ها رفع خطر از بناها و دیوارهای شکسته و خطرناک واقع در معابر عمومی و کوچه‌ها و اماکن عمومی و دالان‌های عمومی و خصوصی و جلوگیری از گذاشتن هر نوع شی در بالکن‌ها و ایوان‌های مشرف و مجاور به معابر عمومی که افتادن آنها موجب... ادامه »
11
ادامه عملیات آسفالت در معابر منطقه 3
چکیده: علی طهماسبی مدیر منطقه 3 شهرداری اراک با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه کوی شهدا صفری از نظر تاسیسات شهری و امکانات اولیه همچون آسفالت و جدولگذاری و سایرتاسیسات نیاز به توجه ویژه ای دارد، لذا رفع نواقص و تامین نیازهای اولیه همچون آسفالت و جدولگذاری در این کوی در اولویت کاری این منطقه قرار داده شده است طهماسبی افزود: بدین منظور خیابان شهید غلا... ادامه »
09
اصلاح معابر و رفع خطر در سطح منطقه 3
چکیده: علی طهماسبی سرپرست منطقه سه شهرداری اراک گفت: با توجه به پیشینه ساخت و سازها در ناحیه سنجان و کرهرود و عدم پیروی از اصول شهرسازی و مهندسی، شهروندان و شهرداری هر از گاهی با مشکلات گوناگونی روبرو می‌شوندکه به عنوان مثال می‌توان کوچه انصار 3 واقع در کوی کرهرود را نام برد که در این کوچه به علت اختلاف سطح زیاد معبر، خطر سقوط وسایط نقلیه و عابر... ادامه »
09
ادامه عملیات عمرانی وجدول‌گذاری در سطح منطقه 3
چکیده: علی طهماسبی سرپرست منطقه سه شهرداری اراک گفت: همواره مدیریت شهری نقش اساسی در پایداری وتوسعه شهری دارد و برنامه‌ریزی و اولویت‌بندی درانجام پروژه‌های عمرانی، از اهم مواردی است که با هدف جلب مشارکت و رضایت شهروندان در حوزه منطقه سه شهرداری مدنظر قرارگرفته است. طهماسبی خاطرنشان کرد: اجرای پروژه‌های عمرانی به خصوص تعویض جداول با هد... ادامه »
24
ساماندهی و پاکسازی محوطه ورودی کوی اندیشه
چکیده: علی طهماسبی مدیر منطقه سه شهرداری اراک با اشاره به اینکه قسمت ورودی کوی اندیشه پاکسازی و ساماندهی گردیده؛ گفت: باعنایت به اینکه با افتتاح بلوار الغدیر، تردد آسان و ایمن ساکنین کوی نبئی وکوی اندیشه و سنجان فراهم گردیده با این حال جهت رفاه حال شهروندان ساکن درکوی اندیشه در خصوص تکمیل خدمات دریافتی، می‌بایست تغییراتی در رمپ مرکزی ایجاد شود تا دست... ادامه »
صفحه 1 از 10اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین   
تمامی حقوق این سایت برای شهرداری اراک محفوظ است    شرایط استفاده    قوانین