اخبار و مقالات
03
پیام تبریک سرپرست اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری به مناسبت میلاد پیامبر اکرم(ص)
چکیده: مهدی صانعی سرپرست اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری با صدور پیامی فرخنده میلاد ختمی مرتبت، حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق(ع) را به مردم شریف شهر م اراک تبریک گفت. "بسمه تعالی" حضرت محمد(ص) پیام آور صلح، دوستی، مودت و مهربانی بود و کلامش اعجاز عشق و وجود پربرکتش بهانه آفرینش، رسالتش پیامبر اعظم(ص) دعوت به پرستش خدای واحد و پیامش از جنس نور، ک... ادامه »
25
پیام تسلیت سرپرست اداره ارتباطات واموربین الملل شهرداری در پی فوت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی
چکیده: سرپرست اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری اراک درگذشت مدیرعامل و معاون حقوقی سازمان تامین اجتماعی را تسلیت گفت.متن پیام ایشان به این شرح است: بسمه تعالی درگذشت آقایان دکتر نوربخش و دکتر تاج الدین در سانحه رانندگی موجب  تاثر و تاسف گردید.اینجانب در گذشت این عزیزان را به خانواده داغدار آنان،کارمندان سازمان تامین اجتماعی و هموطنان گرامی تسل... ادامه »
16
در راستای برگزاری چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در شهر اراک
چکیده: از مدیر اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری اراک تقدیر شد ادامه »
15
سالروز رحلت پیامبر اکرم(ص) ، شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع)
چکیده: پیام تسلیت سرپرست اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری اراک به مناسبت ادامه »
10
پیام تبریک سرپرست اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اراک به مناسبت میلاد حضرت امام موسی کاظم(ع)
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری؛ به مناسبت فرا رسیدن سالروز ولادت با سعادت حضرت امام موسی کاظم (ع)، صانعی مدیر این اداره پیام تبریکی صادر نمود که متن پیام به بدین شرح است: فرا رسیدن سالروز ولادت باسعادت هفتمین امام و مقتدای شیعیان جهان، عبد صالح خدا، حضرت امام موسی کاظم (ع)را که دوران امامت پر برکت خود را در سخت‌ترین شرا... ادامه »
10
تقدیر فرمانده انتظامی استان مرکزی از سرپرست روابط عمومی شهرداری اراک
چکیده: سرتیپ دوم ستاد کیومرث عزیزی فرمانده انتظامی استان مرکزی با اهدا لوحی از همکاری روابط عمومی شهرداری با مجموعه فرماندهی انتظامی استان مرکزی تقدیر و تشکر نمود. در متن این پیام آمده است: بدون شک تحقق امنیت پایدار، مستلزم مشارکت و همکاری آحاد مردم به ویژه دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی در راستای مقابله با تهدیدات و آسیب‌های اجتماعی و نهاد... ادامه »
07
پیام تبریک سرپرست اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری به مناسبت عیدسعید غدیرخم
چکیده: سرپرست اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اراک در پیامی عیدسعید غدیرخم، عید سراسر سرور و شادمانی را به شهروندان اراکی تبریک گفت. به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اراک، در این پیام آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم غدیر تداوم رسالت حضرت محمد (صلی الله علیه و آله) در ولایت علی (علیه السلام) است. غدیر؛ این عید بزرگ و ... ادامه »
27
پیام تبریک مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اراک به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی
چکیده: به مناسبت گرامیداشت 27 اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی شهریار بوالحسنی، مدیریت روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری اراک پیام تبریکی به شرح زیر صادرکرد. متن پیام بدین شرح می‌باشد: دنیای امروز، دنیای ارتباطات است و نقش روابط عمومی‌ها به عنوان مشعل‌داران فروزان توسعه ارتباطی که با به کارگیری هنر، مهارت و دانش، فضایی سالم بر... ادامه »
30
تقدیر فرمانده انتظامی استان مرکزی از مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک
چکیده: سرتیپ دوم ستاد کیومرث عزیزی فرمانده انتظامی استان مرکزی طی اهدا لوحی از شهریار بوالحسنی مدیر اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک به جهت همکاری با مجموعه فرماندهی انتظامی استان مرکزی تقدیر و تشکر نمود. در متن این لوح آمده است: بدون شک تحقق امنیت پایدار ، مستلزم مشارکت و همکاری آحاد مردم به ویژه دستگاه ها و سازمان های دولتی در راستای مقابل... ادامه »
11
روند اجرای نظرسنجی مجازی با موضوعات شهری در پورتال شهرداری اراک ادامه دارد
چکیده: شهریار بوالحسنی مدیر اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اراک، ضمن اشاره به اینکه در صفحه اصلی پورتال شهرداری همانند گذشته بخش ویژه‌ای برای اخذ نظر شهروندان وجود دارد، در خصوص نظرسنجی صورت گرفته در آبان ماه سال جاری اظهار داشت: در این بررسی که در فضای مجازی سایت شهرداری اراک www.arak.ir طی یک ماه انجام شد، 222 نفر شرکت کردند... ادامه »
صفحه 1 از 3اولین   قبلی   [1]  2  3  بعدی   آخرین   
مهدی صانعی سرپرست اداره ارتباطات وامور بین‌الملل

تمامی حقوق این سایت برای شهرداری اراک محفوظ است    شرایط استفاده    قوانین