اخبار و مقالات
10
پیام تبریک سرپرست اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اراک به مناسبت میلاد حضرت امام موسی کاظم(ع)
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری؛ به مناسبت فرا رسیدن سالروز ولادت با سعادت حضرت امام موسی کاظم (ع)، صانعی مدیر این اداره پیام تبریکی صادر نمود که متن پیام به بدین شرح است: فرا رسیدن سالروز ولادت باسعادت هفتمین امام و مقتدای شیعیان جهان، عبد صالح خدا، حضرت امام موسی کاظم (ع)را که دوران امامت پر برکت خود را در سخت‌ترین شرا... ادامه »
10
تقدیر فرمانده انتظامی استان مرکزی از سرپرست روابط عمومی شهرداری اراک
چکیده: سرتیپ دوم ستاد کیومرث عزیزی فرمانده انتظامی استان مرکزی با اهدا لوحی از همکاری روابط عمومی شهرداری با مجموعه فرماندهی انتظامی استان مرکزی تقدیر و تشکر نمود. در متن این پیام آمده است: بدون شک تحقق امنیت پایدار، مستلزم مشارکت و همکاری آحاد مردم به ویژه دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی در راستای مقابله با تهدیدات و آسیب‌های اجتماعی و نهاد... ادامه »
07
پیام تبریک سرپرست اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری به مناسبت عیدسعید غدیرخم
چکیده: سرپرست اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اراک در پیامی عیدسعید غدیرخم، عید سراسر سرور و شادمانی را به شهروندان اراکی تبریک گفت. به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اراک، در این پیام آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم غدیر تداوم رسالت حضرت محمد (صلی الله علیه و آله) در ولایت علی (علیه السلام) است. غدیر؛ این عید بزرگ و ... ادامه »
27
پیام تبریک مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اراک به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی
چکیده: به مناسبت گرامیداشت 27 اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی شهریار بوالحسنی، مدیریت روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری اراک پیام تبریکی به شرح زیر صادرکرد. متن پیام بدین شرح می‌باشد: دنیای امروز، دنیای ارتباطات است و نقش روابط عمومی‌ها به عنوان مشعل‌داران فروزان توسعه ارتباطی که با به کارگیری هنر، مهارت و دانش، فضایی سالم بر... ادامه »
30
تقدیر فرمانده انتظامی استان مرکزی از مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک
چکیده: سرتیپ دوم ستاد کیومرث عزیزی فرمانده انتظامی استان مرکزی طی اهدا لوحی از شهریار بوالحسنی مدیر اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک به جهت همکاری با مجموعه فرماندهی انتظامی استان مرکزی تقدیر و تشکر نمود. در متن این لوح آمده است: بدون شک تحقق امنیت پایدار ، مستلزم مشارکت و همکاری آحاد مردم به ویژه دستگاه ها و سازمان های دولتی در راستای مقابل... ادامه »
11
روند اجرای نظرسنجی مجازی با موضوعات شهری در پورتال شهرداری اراک ادامه دارد
چکیده: شهریار بوالحسنی مدیر اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اراک، ضمن اشاره به اینکه در صفحه اصلی پورتال شهرداری همانند گذشته بخش ویژه‌ای برای اخذ نظر شهروندان وجود دارد، در خصوص نظرسنجی صورت گرفته در آبان ماه سال جاری اظهار داشت: در این بررسی که در فضای مجازی سایت شهرداری اراک www.arak.ir طی یک ماه انجام شد، 222 نفر شرکت کردند... ادامه »
02
بازدید رییس و اعضای کمیسیون نظارت شورای شهر از اداره ارتباطات شهرداری
چکیده: صبح امروز2 بهمن ماه سال جاری فرزانه رحمتی  رییس کمیسیون نظارت شورای شهر به همراه سورانه رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی، مرادی رییس کمیسیون برنامه و بودجه، ایرج رضایی و حامد آجرلو اعضای شورای شهر اراک از اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بازدید نمودند و از نزدیک در جریان امور این اداره قرار گرفتند. همچنین اعضا کمیسیون نظارت از سامانه ... ادامه »
20
بازدید سورانه ریییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا از اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری
چکیده: مرتضی سورانه رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی کلانشهر اراک با حضور در اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری از نزدیک با واحدهای زیرمجموعه این اداره آشنا و در جریان اقدامات در دست اجرا و برنامه‌های پیش رو قرار گرفت. شهریار بوالحسنی مدیر اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اراک بیان داشت: شهرداری وظایف گسترده‌ای د... ادامه »
25
اطلاعیه مهم شهرداری (تغییر زمان مراسم معارفه شهردار کلانشهر اراک)
چکیده: مراسم معارفه شهردار کلانشهر اراک جناب آقای مهندس تاجران و تودیع مهندس عباسی شهردار سابق اراک و همچنین قدردانی از آقای علیرضا بیاتیان در طول سمت تصدی سرپرستی شهرداری اراک  از تاریخ شنبه 96/7/29 به روز چهارشنبه مورخ 96/7/26 ساعت 16:30 در محل فرهنگسرای شهر واقع در کوی صنعتی تغییر یافت.
18
تقدیر و تشکر مدیر عامل سازمان آرامستان شهرداری از خبرنگاران اداره ارتباطات و امور بین‌الملل
چکیده: محمد جعفرپور مدیرعامل سازمان آرامستان شهرداری اراک به همراه گودرزی مدیرمالی سازمان، به مناسبت 17 مرداد ماه روز خبرنگار با حضور در اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری، از خبرنگاران این اداره تقدیر و تشکر نمود. مدیرعامل سازمان آرامستان شهرداری اراک شغل خبرنگاری را بسیار خطیر و با ارزشمند برشمرد و افزود: خبرنگاران به عنوان چشم، گوش و زبان گو... ادامه »
صفحه 1 از 3اولین   قبلی   [1]  2  3  بعدی   آخرین   
مهدی صانعی سرپرست اداره ارتباطات وامور بین‌الملل

تمامی حقوق این سایت برای شهرداری اراک محفوظ است    شرایط استفاده    قوانین