آخرین اخبار

آخرین اخبار

06

بازدید رییس کمیسون خدمات شهری، سلامت و محیط زیست شورای شهر از ناحیه کرهرود

بازدید رییس کمیسون خدمات شهری، سلامت و محیط زیست شورای شهر از ناحیه کرهرود
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، فرزانه رحمتی رییس کمیسیون خدمات شهری،سلامت و محیط زیست شورای شهر به همراه مظفری شهردار منطقه سه و صالحی مدیریت ناحیه کرهرود، از روند تسطیح و آماده سازی کوچه شهید قائمی جهت آسفالت و همچنین اجرای پروژه دیواره ساحلی رودخانه شهید رحمتی بازدید نمودند.
فرزانه رحمتی رییس کمیسیون خدمات شهری، سلامت و محیط زیست شورای شهر در بازدید از کوچه شهید قائمی گفت: مدت زیادی ساکنان این کوچه به دلیل مشکلاتی که داشتند درخواست تسطیح و آسفالت ریزی معبر کوچه شهید قائمی واقع در بلوار شهید کاظمی کرهرودی را داشتند که خوشبختانه با پیگیری های انجام شده و همت نیروهای منطقه سه شهرداری این درخواست اهالی در حال انجام می باشد.
مظفری شهردار منطقه سه اراک نیز با اشاره به زیرسازی و آسفالت کوچه شهید قائمی، خاطر نشان کرد: سعی داریم قبل از شروع فصل بارندگی ،پروژه های عمرانی و خدماتی سطح منطقه را تکمیل نماییم.
وی افزود: با توجه به اینکه کوچه مذکور عبور مرور ساکنان این محله را تسهیل می کند بهسازی و ساماندهی آن بسیار حائز اهمیت می باشد که عوامل اجرایی منطقه نسبت به انجام عملیات مذکور اهتمام دارند.
احسان صالحی مدیر ناحیه کرهرود نیز گفت: عملیات تسطیح و زیر سازی کوچه شهید قائمی به پایان رسیده و پیگیر آن هستیم در اولین فرصت آسفالت ریزی این معبر با همکاری سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری انجام شود.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (125)
کد خبر: 14563
  • بازدید رییس کمیسون خدمات شهری، سلامت و محیط زیست شورای شهر از ناحیه کرهرود

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

کد CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید: