آخرین اخبار

آخرین اخبار

08
معاون خدمات شهری شهرداری اراک خبر داد:

تعیین تکلیف وضعیت مکانی و قراردادی کیوسک ها، کانکس ها و غرفه های سطح شهر

تعیین تکلیف وضعیت مکانی و قراردادی کیوسک ها، کانکس ها و غرفه های سطح شهر
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری، به دستور عسگری معاون خدمات شهری شهرداری اراک مبنی بر تعیین تکلیف کانکس ها و غرفه های سطح شهر، از کیوسک ها و کانکس های مستقر در سطح منطقه یک بازدید به عمل آمد و وضعیت مکانی و قراردادی این کیوسک ها در این بازدید مورد بررسی قرار گرفت.
در این بازدید که توسط کارشناسان حوزه معاونت خدمات شهری و مدیریت ساماندهی مشاغل شهری به همراه معاون اجرایی شهرداری منطقه یک صورت پذیرفت، شرایط و وضعیت کیوسک ها بر اساس مسائلی از جمله محدوده و محل استقرار، نوع فعالیت، رعایت استانداردهای شغلی و فعالیتی، تبلیغات محیطی و... مورد ارزیابی قرار گرفت.
محمد عسگری معاون خدمات شهری شهرداری اراک در این خصوص گفت: کیوسک ها و غرفه های سطح شهر باید بر اساس نیاز محله ای و با در نظر گرفتن بار ترافیکی ، در مکان مناسبی جانمایی گردند، که این بررسی ها در کلیه مناطق انجام خواهد شد و پس از بررسی، کیوسک های تایید شده از طریق مزایده به درخواست کنندگان طی قراردادهای یکساله واگذار خواهند شد.
وی در ادامه یادآور شد: معاونت خدمات شهری سعی دارد با تعامل بیش از پیش، با سایر دستگاه های همسو در این امر، با اعمال برنامه های نظارتی، در حوزه فنی و اجرایی خود گام به گام به اهداف و سیاست های ترسیم شده خود، در امور ساماندهی کیوسک های سطح شهر نزدیک تر شود.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (77)
کد خبر: 14614
  • تعیین تکلیف وضعیت مکانی و قراردادی کیوسک ها، کانکس ها و غرفه های سطح شهر

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

کد CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو در اخبار و مقالات