23
رییس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک خبر داد:

بازسازی اتوبوس های فرسوده ناوگان حمل و نقل عمومی اراک در سال 99/تبدیل تهدیدها به فرصت با استفاده از ظرفیت شرکت هسکو

بازسازی اتوبوس های فرسوده ناوگان حمل و نقل عمومی اراک در سال 99/تبدیل تهدیدها به فرصت با استفاده از ظرفیت شرکت هسکو
تحویل اولین موتور ۴۵۷بنز جهت باز سازی اتوبوس های گاز سوز به شرکت هسکو و بهره برداری در خطوط شهری
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، حجت اله مرادی با اعلام خبر فوق گفت: با توجه به شرایط موجود اقتصادی که شهرداری ها با آن مواجه هستند و وجود تعدادی اتوبوس فرسوده در ناوگان حمل و نقل عمومی اراک و همچنین با توجه به هزینه یک میلیارد و نیمی خرید هر دستگاه اتوبوس جدید، موضوع بازسازی ناوگان در برنامه کاری سال 99 شهرداری قرار گرفته است.
وی در ادامه تاکید کرد: وظیفه سازمان در حال حاضر افزایش بهره وری و استفاده حداکثری از امکانات موجود است. با توجه به نامگذاری امسال به نام سال رونق تولید باید بتوانیم از ظرفیت ها و امکاناتی که در داخل کشور تولید می شود، استفاده کنیم. این موضوع هم باعث رونق اشتغال شده و هم باعث کاهش مشکلات حمل و نقل می شود.   
رییس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک خاطر نشان کرد: شرکت هسکو یکی از شرکت های متخصص در امر نوسازی ناوگان موتوری و تجهیزات سنگین در استان مرکزی می باشد، که در شرایط بحرانی اقتصادی کشور در پی تبدیل تهدیدها به فرصت است.
وی با بیان اینکه یکی از روش هایی که امروزه می تواند به ویژه به شهرداری ها کمک کند موضوع نوسازی اتوبوس های فرسوده شهری است، تصریح کرد: این واحد صنعتی می تواند خودروهای جمعی شهری را نوسازی کرده و در اختیار ناوگان حمل و نقل شهری قرار دهد.
مرادی خاطر نشان کرد: با تحویل اولین موتور ۴۵۷بنز جهت باز سازی اتوبوس های گاز سوز به شرکت هسکو ، اتوبوس های فرسوده به زودی جهت بهره برداری در خطوط شهری، وارد چرخه ناوگان حمل و نقل عمومی می شوند
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1117)
کد خبر: 15522
  • بازسازی اتوبوس های فرسوده ناوگان حمل و نقل عمومی اراک در سال 99/تبدیل تهدیدها به فرصت با استفاده از ظرفیت شرکت هسکو

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

کد CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید:

اخبار مرتبط