01

رئیس شورای اسلامی کلانشهر اراک تاکید کرد: طبق قول مساعد مسئولان، زمین جدید برای طرح توسعه آرامستان اراک آذرماه تحویل شهرداری می شود

رئیس شورای اسلامی کلانشهر اراک تاکید کرد:  طبق قول مساعد مسئولان، زمین جدید برای طرح توسعه آرامستان اراک  آذرماه تحویل شهرداری می شود

رئیس شورای اسلامی کلانشهر اراک گفت: بر اساس قول مساعد از سوی مسئولان قرار است زمین جدید برای طرح توسعه آرامستان اراک  آذرماه تحویل شهرداری شود.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، مرتضی سورانه افزود: تکمیل ظرفیت آرامستان فعلی اراک از ۲ سال  قبل  توسط سازمان آرامستان‌های اراک اعلام و پی گرفته شد اما قصه به گونه‌ای رقم خورده که این زمین هنوز قابلیت استفاده پیدا نکرد است.

وی بیان کرد: زمینی در جوار آرامستان فعلی از سال‌های گذشته از سوی شهرداری اراک خریداری شده که  پس از مدتی، مستاجران کشاورز این زمین ادعای مالکیت کردند و موضوع در مقام قضایی مطرح شده و پس از ارایه اسناد و مدارک شهرداری و نداشتن سند و مدرکی از سوی مدعیان، حقانیت شهرداری محرز است.

رئیس شورای اسلامی کلانشهر اراک ادامه داد:  هنوز این زمین برای آماده سازی، قطعه‌بندی، خیابان‌بندی و دفن اموات در اختیار شهرداری قرار نگرفته  و امید است برای جلوگیری از برخی بحران‌ها، در اسرع وقت و تا آذرماه تحویل شود.

سورانه اظهار داشت: انتظار می‌رود که سازمان آرامستان‌های اراک و شهرداری اعتبار این طرح را در قالب متمم بودجه هر چه سریعتر به شورا ارایه دهند تا به محض تحویل زمین، عملیات عمرانی آغاز شود.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (70)
کد خبر: 15683
  • رئیس شورای اسلامی کلانشهر اراک تاکید کرد:  طبق قول مساعد مسئولان، زمین جدید برای طرح توسعه آرامستان اراک  آذرماه تحویل شهرداری می شود

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

کد CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید: