خبرهای شهر

22
امداد رسانی به 397 حادثه در سه ماهه نخست سال 99
چکیده: رئیس سازمان آتش نشانی اراک از افزایش 15 درصدی حوادث در سه ماهه نخست سال 99 خبر داد. به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، آتش پاد دوم مسعود آقازیارتی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اظهار داشت: اعزام آتش‌نشانان این سازمان به حوادث مختلف در سه ماه امسال نسبت به مدت مشابه قبل ۱۵ درصد افزایش یافته است.  وی افزو... ادامه »
22
تداوم عملیات ضدعفونی و گندزدایی اتوبوس های درونشهری اراک
چکیده: تداوم عملیات ضدعفونی و گندزدایی اتوبوس های درونشهری اراک جهت پیشگیری از آلودگی های احتمالی و حفظ سلامت شهروندان توسط عوامل اجرایی ستاد مقابله و پیشگیری با ویروس کرونا شهرداری اراک (سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر)
22
عملیات سم پاشی درختان و فضای سبز سطح شهر
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، در راستای رسیدگی به درخواست های شهروندان  که از طریق سامانه مردمی ۱۳۷ شهرداری به عوامل اجرایی شهرداری اراک اعلام می گردد، عملیات سم پاشی درختان و فضای سبز واقع در خیابان های میرزای شیرازی، شهدا، بلوار آشتیانی، بلوار تهران، بلوار امیرالمومنین(ع)،کوی مسکن، کوی نبئی،۱۵ متری سعدی، خیابان شهدای... ادامه »
22
زیرسازی، لکه گیری و ترمیم آسفالت معابر محله قنات ناصری اراک
چکیده: شهردار منطقه یک اراک خبر داد ادامه »
22
لکه گیری آسفالت معابر کوی سجادیه اراک
چکیده: سرپرست شهرداری منطقه سه اراک خبر داد: ادامه »
21
اجرای پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری هوشمند در حمل و نقل عمومی کلانشهر اراک رضایت بخش است
چکیده: دکتر بختیاری فرماندار شهرستان اراک: ادامه »
21
نصب تجهیزات ورزشی و ست های تندرستی در بوستان کوی الهیه
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، با توجه به اهمیت بخش فضای سبز در پارک ها و نیاز به رسیدگی و بررسی وضعیت تجهیزات موجود در آن ها، این مورد به صورت مستمر توسط کارشناسان  سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک در مناطق مختلف شهری به صورت دوره ای مورد بررسی قرار می گیرد. بر همین اساس به منظور تلطیف روحیه شهروندان گرام... ادامه »
21
آغاز دوره آموزشی آتش نشانان تازه استخدام آتش نشانی اراک
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، آتش پاد دوم مسعود آقازیارتی رییس سازمان آتش نشانی شهرداری، از برگزاری کلاس های دوره آموزشی نیروهای تازه استخدام سازمان آتش نشانی خبر داد و گفت: این کلاس ها از روز شنبه 21 تیر ماه آغاز و به مدت دو ماه و نیم ادامه خواهد داشت. وی در ادامه گفت : این دوره های آموزشی در پی برگزاری آزمون استخدامی ساز... ادامه »
21
طرح عمرانی آفتاب اراک پس از ۱۷ سال به پیمانکار سپرده شد
چکیده: طرح عمرانی نیمه تمام "آفتاب" به عنوان یکی از دغدغه‎های مدیریت شهری که حدود ۱۷ سال مسکوت مانده بود، با استفاده از طرح مشارکتی به پیمانکار سپرده شد. طرح عمرانی دیگر به نام «فردین پور» از دیگر طرح های مشارکتی موفق است که به عنوان وظیفه ذاتی این مجموعه در سال گذشته، محقق شد. اراک سومین شهر کشور در تفکیک زباله از مبدا است که در قالب ای... ادامه »
21
اجرای نقاشی دیواری در خیابان دانشگاه
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، به منظور حفظ آراستگی منظر شهری و آرامش بصری شهروندان و در راستای نوسازی و زیبا سازی محیطی نقاشی طرح بیت المقدس و  مسجد الاقصی ،توسط هنرمندان واحد اجرایی سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک در خیابان دانشگاه اجرا شده است. لازم به ذکر است در طراحی این طرح از رنگ آکریلیک استفاده شده... ادامه »
صفحه 3 از 1049اولین   قبلی   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین   
اخبار مرتبط