خبرهای شهر

21
تمهیدات شهرداری اراک جهت جلوگیری از شیوع کرونا ویروس
چکیده: ضدعفونی تاکسی های درونشهری اراک با محلول آب ژاول و توزیع محلول بین رانندگان، به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت شهروندان، توسط نیروهای بازرسی و اجرایی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر  شهرداری اراک به طور مستمر انجام می شود.
21
عمليات زيرسازي و آسفالت كوچه صباغي
چکیده: مديرناحيه كرهرود شهرداري منطقه سه خبر داد: ادامه »
21
 پویش"من ماسک میزنم"در شهر اراک
چکیده: توسط شهرداری اراک اجرایی شد ادامه »
19
سعید تاج آبادی سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری اراک شد
چکیده: انتصاب در شهرداری اراک ادامه »
19
جریمه در انتظار رانندگانی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند/ افزایش خود سرانه کرایه تاکسی در اراک خلاف است
چکیده: رییس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک تاکید کرد: ادامه »
19
نصب بنرهای صرفه جویی در مصرف برق
چکیده: به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ،اجتماعی و ورزشی بنرهایی با موضوع صرفه جویی در مصرف برق در سطح شهر اراک نصب گردید.      با توجه به مصرف بی رویه انرژی در فصل گرما با مشارکت این سازمان و شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی بنرهایی با موضوع استفاده صحیح از وسایل برقی جهت صرفه جویی در مصرف برق طراحی،چاپ و در سطح شهر اراک نصب گردید.
19
عملیات زیباسازی و رسیدگی به سیما و منظر شهری اراک، با جدیت در حال انجام می باشد
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، در ادامه فعالیت های زیباسازی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک با هدف زیبا سازی محیطی و خدمت رسانی به شهروندان انجام می شود، اقدامات ذیل توسط عوامل اجرایی سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری صورت گرفت:رنگ آمیزی پست های برق و مخابرات واقع در کوی صنعتی ،کوی رودکی ،کوی قائم و کوی سجادیه،... ادامه »
19
اورهال دستگاه آسفالت تراش WIRTGEN شهرداری اراک/رعایت نکات فنی در عملیات لکه گیری آسفالت سطح شهر
چکیده: رییس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری اراک خبر داد ادامه »
19
عملیات شبانه سم پاشی درختان و فضای سبز سطح شهر
چکیده: در راستای رسیدگی به درخواست های شهروندان که از طریق سامانه مردمی ۱۳۷ شهرداری به عوامل اجرایی شهرداری اراک اعلام می گردد، عملیات سم پاشی شبانه درختان و فضای سبز خیابان معلم، کوچه نماز۱۱، خیابان بلال حبشی ، خیابان بخشی و کوچه فجر واقع در کوی نبئی و خیابان داوران توسط عوامل اجرایی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در جهت مبارزه با آفات و حفظ و نگهداری... ادامه »
19
نصب ست وسایل ورزشی در بوستان سلامت
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، در راستای رسیدگی به درخواست های شهروندان که از طریق سامانه مردمی ۱۳۷ شهرداری، به عوامل اجرایی شهرداری اعلام می شود، عملیات نصب ست وسایل ورزشی در بوستان سلامت، توسط عوامل اجرایی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری، انجام شد. لازم به ذکر است، مرکز سامانه ۱۳۷ شهرداری اراک، گامی موثر در تکیه بر ف... ادامه »
صفحه 4 از 1049اولین   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین   
اخبار مرتبط