خبرهای شهر

13
نصب پایه های پل عابر پیاده واقع در خیابان شریعتی، تقاطع کوی رضوی
چکیده: #گزارش_کار#رسیدگی_به_درخواست های_شهروندیبه گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، در راستای رسیدگی به درخواست های شهروندی، عملیات نصب پایه های پل عابر پیاده واقع در خیابان شریعتی، تقاطع کوی رضوی به جهت لزوم احداث پل عابر پیاده، جهت تردد ایمن عابرین پیاده در این محدوده، توسط عوامل اجرایی معاونت امور زیر بنایی و حمل و نقل شهری شهرداری ار... ادامه »
10
ترمیم و بازسازی جداول فرسوده کوی رضوی و خیابان شریعتی
چکیده: #گزارش_کار ادامه »
10
پارک کودکان اتیسم در اراک احداث شد
چکیده: طی همکاری مجموعه شهرداری اراک با اداره آموزش و پرورش استثنایی استان مرکزی؛ ادامه »
05
ادامه عملیات بهسازی و بازسازی دیوار ساحلی رودخانه/خاکبرداری فنداسیون، اجرای بتن مگر پارت دوم فنداسیون، بتن ریزی پارت اول و دوم دیوار ساحلی رودخانه، جنب پل اسکندر
چکیده: #گزارش_ کار ادامه »
04
وانت بارهای سیار میوه ساماندهی می شوند
چکیده: مدیر ناحیه کرهرود شهرداری منطقه سه: ادامه »
03
تعویض و نوسازی تابلوهای ترافیکی ناحیه کرهرود
چکیده: #پویش_جهادی_نگهداشت_شهر _اراک ادامه »
03
در حفظ باغات سنجان و کرهرود نیازمند آینده نگری مسوولان هستیم
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، احسان صالحی در خصوص باغات سنجان و کرهرود گفت: متاسفانه در سال های نه چندان دور مجوز تغییر کاربری و احداث واحدهای مسکونی و تجاری بدون توجه به آینده نگری، به کرات در این دو منطقه صادر شده و مشکلات امروز را پیش آورده است. وی افزود: تدوین برنامه ای جامع در خصوص حفظ و همینطور توسعه این باغات امری حی... ادامه »
02
بازدید رییس کمیسیون فنی و عمران و ترافیک شورای اسلامی شهر اراک از واحد موتوری سازمان عمران شهرداری
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، طوفان محمدی رییس کمیسیون فنی و عمران و ترافیک شورای شهر به همراه خسروی معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری، کرمی سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری از وضعیت ماشین آلات سبک و سنگین واحد موتوری سازمان عمران بازدید نمود.ایشان در این بازدید به بحث اورهال کردن ماشین آلات شهرداری تا... ادامه »
02
توافق شهرداری و شرکت سهامی آب منطقه ای پیرامون نحوه ترمیم حفاری های سطح شهر
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، در جلسه این هفته کمیسیون فنی و عمران و ترافیک شورای شهر که به ریاست طوفان محمدی و با حضور اعضای شورا، شهردار منطقه چهار، مدیر اداره املاک، روسای سازمان های سیما و منظر و فضای سبز شهری و مدیریت حمل و نقل و بار ومسافر شهرداری برگزار شد، پیشرفت پروژه آبرسانی از سد کمال صالح به شهر اراک مورد بررسی ... ادامه »
02
جعفرپور رییس سازمان مدیریت آرامستان شهرداری اراک، رییس کارگروه برنامه ریزی فنی و اجرایی آرامستان های کلانشهرهای کشور شد
چکیده: در پنجمین نشست کمیته مدیران عامل آرامستان های کلانشهرهای کشور؛ ادامه »
صفحه 8 از 1049اولین   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   آخرین   
اخبار مرتبط