شورای اسلامی شهر

18
شهردار منطقه یک اراک تاکید کرد: سال ۱۳۹۹، سالی جهادی برای محدوده کوی ناصریه بود
چکیده: شهردار منطقه یک اراک تاکید کرد: سال ۱۳۹۹، سالی جهادی برای محدوده کوی ناصریه بود به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری، زندیه وکیلی شهردار منطقه یک با بیان اینکه سال جاری سالی جهادی برای محدوده کوی ناصریه بود، گفت: در سال جاری بیشترین امکانات منطقه یک به سمت کوی ناصریه گسیل شده است. در واقع به دلیل محرومیت چند ساله این منطقه از امکا... ادامه »
18
✔️اقدام ارزشمند شورای شهر اراک در حمایت از اصناف بخشودگی ۱۰۰ درصدی عوارض کسبی برای گروه‌های ۳ و ۴ شغلی
چکیده: ✔️اقدام ارزشمند شورای شهر اراک در حمایت از اصناف بخشودگی ۱۰۰ درصدی عوارض کسبی برای گروه‌های ۳ و ۴ شغلی عوارض کسبی برای گروه‌های ۳ و ۴ شغلی به صورت ۱۰۰ درصد بخشیده شد.  به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، سخنگوی شورای اسلامی شهر، ضمن بیان مطلب فوق تصریح کرد: برای بقیه صنوف نیز  بخشودگی ۵۰درصد تخفیف د... ادامه »
18
علی جعفر محصولی، عضو شورای اسلامی شهر اراک: شهرداری اراک برای درختکاری در اراضی ۳۲ هکتاری پشت آرامستان اقدام کند
چکیده: علی جعفر محصولی، عضو شورای اسلامی شهر اراک: شهرداری اراک برای درختکاری در اراضی ۳۲ هکتاری پشت آرامستان اقدام کند  به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری، علی جعفر محصولی، عضو شورای اسلامی شهر اراک در جلسه کمیسیون خدمات شهری درباره موضوع جا به جایی محل دفن اموات گفت: طی سال های گذشته بحث های مختلفی درخصوص جانمایی آرامستان جدید ش... ادامه »
16
کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اراک به ریاست فرزانه رحمتی تشکیل شد.
چکیده: کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اراک به ریاست فرزانه رحمتی تشکیل شد.  به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری، در جلسه این هفته کمیسیون فرهنگی ضمن بررسی نامه های واصله؛ پیرو جلسه قبل موضوع تحقق شهر دوستدار کودک مطرح گردید و برنامه سازمان فرهنگی شهرداری اراک در این باره بررسی شد.  در سوی دیگر نیز باتوج... ادامه »
16
کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر اراک به ریاست دکتر کاوه فلک افلاکی تشکیل شد.
چکیده: کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر اراک به ریاست دکتر کاوه فلک افلاکی تشکیل شد.  ✔️در این جلسه مقرر گردید، تا شهرداری اراک و پیمانکار مربوطه تعادمل لازم را برای جا به جایی تیرهای چراغ برق واقع در پیاده راه امیرکبیر را با شرکت توزیع برق انجام دهند . به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری، در جلسه این هفته کمیسیون پیگیری و ن... ادامه »
16
 کمیسیون اقتصادی، املاک، سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر اراک به ریاست حامد آجرلو برگزار شد.
چکیده: کمیسیون اقتصادی، املاک، سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر اراک به ریاست حامد آجرلو برگزار شد.  به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، در ابتدای جلسه؛ کمیسیون املاک پارلمان شهری به بررسی بودجه مورد نیاز تملک املاک در سال آتی پرداخت و گزارش جامع تملکات انجام شده در سال جاری را بررسی کرد.  همچنین در ادامه این ... ادامه »
15
دکتر کاوه فلک افلاکی، رئیس کمیسیون نظارت و پیگیری پارلمان شهری اراک: شهردار اراک در بحث مدیریت درآمد و هزینه، موفق عمل نموده است
چکیده: ✔️ ۴۲۹ میلیارد تومان از بدهی های سنوات گذشته شهرداری در دوره فعلی مدیریت شهری به صورت کامل تسویه شد ✔️ درآمد هشت ماهه نخست سال جاری شهرداری اراک صد در صد تحقق یافته است. به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری، دکتر کاوه فلک افلاکی، رئیس کمیسیون نظارت و پیگیری شورای شهر اراک در نطق پیش از دستور خود که طی جلسه صحن علنی پارلمان شهر... ادامه »
15
سخنگوی شورای اسلامی شهر اراک خبر داد: آماده سازی و قطعه بندی زمین جدید آرامستان اراک، به زودی و در یک شرایط آرام آغاز می شود
چکیده: سخنگوی شورای اسلامی شهر اراک خبر داد: آماده سازی و قطعه بندی زمین جدید آرامستان اراک، به زودی و در یک شرایط آرام آغاز می شود به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری، سعید نادری در خصوص وضعیت توسعه آرامستان اراک، بیان داشت:  شورای شهر و شهرداری از سال ۹۶ پیگیر تحویل گرفتن زمین و آماده سازی آن برای دفن اموات بوده اند، از همان سال ... ادامه »
12
‍ ایرج رضایی، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر اراک:     برای تبدیل اراک به شهر دوستدار کودک ابتدا باید زیر ساخت های لازم را با بودجه ای مناسب فراهم کرد
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک ایرج رضایی، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر اراک در جلسه کمیسیون فرهنگی پارلمان شهری که به صورت مجازی برگزار شده بود، در خصوص شرایط تبدیل اراک به شهر دوستدار کودک، گفت: سازمان یونیسف برای تبدیل شهرها به شهر دوستدار کودک دفترچه هایی را تهیه و ارائه کرده است که براساس آن ها می توانیم ... ادامه »
12
مرتضی سورانه، رئیس شورای اسلامی کلانشهر اراک
چکیده: مرتضی سورانه، رئیس شورای اسلامی کلانشهر اراک: چرا باید ساکنان کوی کوثر و شهروندان تاوان سوداگری و کم کاری مسکن سازان را بپردازند و از سویی  دیگر از ناهماهنگی بین دستگاهی آسیب ببینند؟ معاونت هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اراک بر  تعاملات دستگاه های اجرایی نظارت بیشتری داشته باشد  استدلال هیات تطبیق در رد مصوبه شورا برای تغی... ادامه »
صفحه 4 از 74اولین   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین