شورای اسلامی شهر

19
برگزاری جلسه کمیسیون فنی، عمران، ترافیک و شهرسازی شورای شهر اراک
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک در این جلسه گزارش طرح جامع گردشگری منطقه #دره_گردو مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد پیگیری های لازم بدون اتلاف وقت برای تسریع در امور مربوطه انجام شود.  در ادامه نامه های واصله از حوزه های معاونت شهرسازی و معاونت امور زیربنایی شهرداری و همچنین طرح های پیشنهادی پلیس راهنمایی و رانندگی مورد برر... ادامه »
19
 جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر اراک به ریاست فرزانه رحمتی تشکیل شد.
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک در این جلسه گزارش سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک در خصوص فرهنگسازی های بصری در راستای آموزش شهروندان برای مقابله با بیماری کرونا مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد تا این سازمان فعالیت خود را به منظور انجام تبلیغات مقابله با وضعیت بحرانی موجود افزایش دهد. در ادامه جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و و... ادامه »
17
مرتضی سورانه، رئیس پارلمان شهری در مصاحبه با صدا و سیما:
چکیده: ذخایر خونی سازمان انتقال خون بسیار کاهش یافته است/از اعضای جامعه شهروندی تقاضا دارم تا یاری رسان یکدیگر باشند به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ،مرتضی سورانه، رئیس شورای شهر اراک با مراجعه به سازمان انتقال خون و اهدای خون خود از شهروندان خواست تا در دوران سخت بیماری کرونا توجه ویژه ای به مقوله اهدای خون داشته باشند. مرتضی سورانه، ر... ادامه »
14
طوفان محمدی، رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر اراک در جلسه صحن رسمی شورا: استرداد پارک وحش اراک به اداره محیط زیست ممكن است در آينده سبب تعطیلی این پارك شود
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری، طوفان محمدی، رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر اراک در جلسه صحن رسمی پارلمان شهری ضمن مخالفت با واگذاری سرمایه های مردمی به ادارات دولتی، اظهار کرد: اعضای پارلمان شهری اراک به عنوان نمایندگان مردم، نمی توانند جهت حفاظت از حیوانات پارک وحش به دولت اعتماد کنند چرا که علیرغم و... ادامه »
14
 مرتضی سورانه، رئیس شورای اسلامی شهر اراک از درج عملکرد مالی پارلمان شهری در سامانه عیان خبر داد شورای شهر با شفافیت از مردم می خواهد تا ناظر عملکرد آن باشند
چکیده: فعالان ورزشی اجتماعی اراک از اقدامات سهم طلبانه در باشگاه فوتبال آلومینیوم ابراز نگرانی کردند. به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری، مرتضی سورانه، رئیس شورای اسلامی شهر اراک در ابتدای جلسه صحن علنی پارلمان شهری ضمن تبریک روز جهانی نویسنده از نویسندگان شهر تجلیل نمود و با گرامی داشت یاد و نام مرحوم هرمز انصاری از نویسندگان توانای ار... ادامه »
14
مساعدت به چهل دانش آموز باز مانده از تحصیل
چکیده: پیرو درخواست مساعدت به چهل دانش آموز باز مانده از تحصیل در مناطق آموزشی یک و دو شهر اراک، پارلمان شهری با خرید تبلت و یا تلفن همراه برای این دانش آموزان تا سقف ۱۲۰ میلیون تومان از محل ماده ۱۵، موافقت کرد. ریاست شورای شهر اراک پس از تصویب این امر در صحن رسمی شورا باتوجه به تعداد بالای دانش آموزان بازمانده از تحصیل و کم برخوردار به دلیل شیوع بیماری... ادامه »
14
   طوفان محمدی رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی کلانشهر اراک: مهمترین خصوصیات یک شهر تاب آور، عملکرد سرمایه انسانی در شهر ها است
چکیده: یکی از جنبه های مهم تاب آوری شهری، جنبه اجتماعی آن است به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری، طوفان محمدی رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر اراک طی نطق پیش از دستور خود در جلسه صحن رسمی این شورا گفت: تاب آوری مفهوم جدیدی در طراحی شهری است که رویکرد اصلی آن طراحی با آسیب پذیری کمتر و انعطاف پذیری بیشتر برای شهر ه... ادامه »
13
با مصوبه شورای اسلامی شهر اراک طبقه فوقانی مجتمع تجاری فرهنگی گلستان به ساخت موزه فرش اراک اختصاص یافت.
چکیده: :red_circle::large_blue_circle:با مصوبه شورای اسلامی شهر اراک طبقه فوقانی مجتمع تجاری فرهنگی گلستان به ساخت موزه فرش اراک اختصاص یافت.
23
اراک هنوز هم می‌تواند پرورش‌دهنده شخصیت‌های شاخص ملی باشد
چکیده: رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر اراک تاکید کرد: ادامه »
02
بازدید شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر،از روند احداث پروژه پیاده راه امیرکبیر
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، صبح امروز ۱ مهر ماه سال جاری، مهندس شفیعی شهردار اراک به همراه اعضای شورای اسلامی شهر و معاونین و مدیران شهرداری،از روند احداث پروژه پیاده راه امیرکبیر بازدید نمودند.لازم به ذکر است،فاز اول طرح پیاده‌راه‌سازی هسته‌مرکزی شهر‌ اراک در خیابان امیرکبیر حدفاصل بازار سرپوشیده و میدان شهدا که یکی از ط... ادامه »
صفحه 9 از 74اولین   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   آخرین