منطقه 5

17
ملاقات شهردار منطقه 5 با نمازگزاران مسجد امام حسین (ع)
چکیده: حامد آزاد شهردار منطقه 5 اراک به منظور دیدار با مردم و بررسی مشکلات و معضلات شهروندان ساکن در کوی الغدیر و رسیدگی به درخواست های آنان، همزمان با برپایی نماز مغرب و عشاء در مسجد امام حسین (ع) جنب میدان امام حسین (ع) حضور یافت. ادامه »
04
مسجد محمودیه میزبان دیدار مردمی مدیر منطقه 5 شهرداری
چکیده: مدیر منطقه پنج شهرداری اراک ، طی دعوت به عمل آمده از سوی هیات امنای مسجد محمودیه واقع در خیابان آیت اله سعیدی در مراسم نماز جماعت مغرب و عشاء این مسجد حضور یافت. ادامه »
24
برپایی غرفه در مسیر راهپیمایی یوم اله 22 بهمن توسط شهرداری منطقه 5
چکیده: شهرداری منطقه 5 امسال هم، همچون سال های گذشته پذیرایی راهپیمایان یوم اله 22 بهمن بود. ادامه »
17
آزاد سازی و تخریب یک واحد تجاری در خیابان آیت اله غفاری
چکیده: با توجه به افزایش وسعت و جمعیت شهر اراک و در پی آن افزایش تعداد وسایل نقلیه عبوری در طول روز علی الخصوص در خیابان های اصلی شهر، نیاز به تعریض برخی از خیابان ها به شدت احساس می شود. ادامه »
16
آغاز ساماندهی و مناسب سازی مسیرهای عبور عابرین در سطح پیاده رو های منطقه 5
چکیده: بحران ایمنی معابر شهری یکی از مهمترین چالش های شهرهای بزرگ در حفظ ایمنی تردد عابرین، معلولین و جانبازان است. بحث ارتقاء ایمنی معابر و ارائه راهکارهایی جهت کاهش هر چه بیشتر حوادث و سوانح ترافیکی از مسائل مهمی است که همواره مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفته است. ادامه »
06
اتمام عملیات جدولگذاری و حل مشکل آب گرفتگی در معابر منطقه 5
چکیده: معاون اجرایی منطقه 5 از جدولگذاری و اصلاح شیب جداول در سطح منطقه خبر داد و گفت: اجرای پروژه های عمرانی به عنوان طرح هایی برای توسعه و آبادانی شهر بسیار حائز اهمیت می باشد و شهر تحت تاثیر اجرای این پروژه ها تحولات ساختاری مثبتی پیدا می کند . ادامه »
04
پایان عملیات عمرانی ساماندهی گورستان قدیمی ار اک به همت شهرداری منطقه پنج
چکیده: سرانجام پس از ماه ها تلاش بی وقفه حوزه های مختلف شهرداری اراک با محوریت منطقه پنج، ساماندهی گورستان قدیمی اراک به پایان رسید. این گورستان که پیش از انجام ساماندهی توسط منطقه، معضلی برای ساکنین محله بود، اکنون به محل تعاملات اجتماعی سالم مبدل گشته است. ادامه »
21
بهسازی، نوسازی و ساماندهی قبرستان قدیمی اراک و پارک شهر
چکیده: قبرستان قدیمی شهر اراک واقع در مجاورت پارک شهر و مصلای شهر اراک، مورد بازسازی قرار می گیرد. ادامه »
21
فرصت استثنایی برای ساکنین خیابانهای شهید ادبجو و جوادالائمه (ع) در منطقه پنج
چکیده: براساس مصوبات کمیسیون ماده پنج طرح تفصیلی اراک و شورای اسلامی شهر فرصتی استثنائی برای املاک واقع در طرح تعریض خیابانهای شهید ادبجو و جوادالائمه (ع) مهیا شده است. ادامه »
31
ادامه عملیات حفاری و اجرای کانال انتقال آب‌های سطحی در انتهای کوی هجرت
چکیده: در پی مشکلاتی که آب‌های سطحی ناشی از بارندگی در اراضی زراعی اداره اوقاف واقع در انتهای شهرک هجرت و شهرک جوادیه ایجاد می‌نمود، در تابستان سال گذشته حوزه معاونت اجرایی منطقه پنج، حفاری و اجرای کانال و لوله‌گذاری برای ساماندهی این محدوده را آغاز نمود. ادامه »
صفحه 8 از 14اولین   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   آخرین