منطقه 5

29
شروع عملیات جدولگذاری در سطح منطقه پنج
چکیده: معاون اجرایی منطقه پنج در خصوص شروع پروژه جدولگذاری در سطح منطقه پنج بیان داشت: با توجه به آغاز سال 94 و برداشت‌های انجام شده توسط واحد عمران منطقه و نیازسنجی‌های انجام شده عملیات اجرایی جدولگذاری درسه فاز شروع شده است. ادامه »
16
صدور پایان کار آپارتمانی، گام دیگر منطقه پنج در تکریم ارباب رجوع
چکیده: مدیر منطقه پنج شهرداری اراک از صدور گواهی پایان کار ویژه آپارتمانها در منطقه پنج خبر داد. ادامه »
10
گام جدید منطقه پنج در راستای الکترونیکی شدن کلید خورد
چکیده: حامد آزاد مدیر منطقه پنج شهرداری اراک با اعلام این خبر بیان داشت: در جایی که در اکثر شهرداریها، هنوز روال دستی و سنتی پرونده های کاغذی، مانع اقدام بر روی پرونده ها بدون حضور ارباب رجوع می باشد و پرونده های شهروندان، در دست ایشان، از این اتاق به آن اتاق جابجا می شود، شهرداری منطقه پنج اراک که از ابتدای سال 1393، پیگیری پرونده ها در غیاب مالکین از طر... ادامه »
23
شهرداری منطقه پنج، پذیرای سیل انبوه راهپیمایان 22 بهمن
چکیده: به گزارش روابط عمومی منطقه 5 شهرداری اراک، با توجه به اینکه بخشی از مسیر راهپیمایی روز 22 بهمن در محدوده منطقه پنج واقع است، این منطقه با احداث و استقرار دو غرفه در مسیر راهپیمایی، روز گذشته از مردم شریف اراک در مسیر راهپیمایی پذیرایی نمود. ادامه »
19
افزایش ایمنی خیابان قائم مقام مقابل مجموعه ورزشی شهرداری
چکیده: حامد آزاد مدیر منطقه پنج شهرداری اراک در این خصوص اظهار داشت: با توجه به وجود دوربرگردان غیر ایمن بلوار خیابان قائم مقام در محدوده ورودی مجتمع ورزشی شهرداری، طی مصوبه شورای ترافیک شهرستان اراک، با جمع آوری این دوربرگردان، تقاطع مذکور ایمن می گردد. ادامه »
19
منطقه پنج قهرمان مسابقات فوتسال جام دهه فجر شد
چکیده: سرانجام مسابقات فوتسال جام دهه فجر به پایان رسید و تیم شهرداری منطقه پنج توانست با 29 گل زده و تنها یک گل خورده مقتدرانه به مقام قهرمانی این رقابت ها دست پیدا کند. ادامه »
05
لکه گیری کامل شهرک امیر کبیر و صنایع
چکیده:  معاون اجرایی شهرداری منطقه پنج از لکه گیری کامل معابر و پیاده روهای شهرک های امیرکبیر و صنایع در روزهای اخیر خبر داد. ادامه »
27
تعامل شهرداری منطقه پنج و نیروی انتظامی
چکیده: روز سه شنبه 22 دی ماه 1393، ریاست کلانتری 11 آزادی، میزبان شهردار و معاون اجرایی منطقه پنج و مدیرانی از اداره کل بازرسی استان، اداره ثبت احوال و اداره زندان ها بود. ادامه »
20
پیاده رو خیابان لعلی سنگ فرش شد
چکیده: مسعود آقا زیارتی معاون اجرایی منطقه پنج شهرداری اراک با اعلام این خبر گفت: با توجه به عدم راه اندازی کامل واحد امانی منطقه چهار و کمبود نیروی این منطقه، جداول فرسوده هر دو لاین خیابان لعلی توسط پیمانکار منطقه پنج تعویض شد و پیاده رو های آن نیز در حال اجرای سنگ فرش می‌باشد. ادامه »
08
منطقه پنج، الگویی برای نظام الکترونیکی
چکیده: صبح یکشنبه هفتم دی‌ماه 1393، منطقه پنج شهرداری اراک، میزبان نمایندگانی از شهرداری همدان بود. در این دیدار که تعدادی از مدیران شهرداری مرکز همدان از حوزه های معاونت شهرسازی و برنامه ریزی این شهرداری حضور داشتند، نحوه صدور پروانه، گواهی و پاسخ به استعلامات شهرسازی، براساس سیستم نرم افزاری و کارتابل‌های الکترونیکی و بدون حضور و پیگیری شهروند... ادامه »
صفحه 9 از 14اولین   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   آخرین