خبرهای شهر

15
تقدیر و تشکر بهره برداران بخش خصوصی اتوبوسرانی، از شهردار، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر اراک
چکیده: تقدیر و تشکر بهره برداران بخش خصوصی اتوبوسرانی، از شهردار، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر اراک به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری، بهره برداران بخش خصوصی اتوبوسرانی اراک در پیامی از جدیت در پیگیری و مساعدت شهردار، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر به جهت پرداخت کمک هزینه ۵۶۷ میلیون تومانی به ایشان، در شرایطی که بهره برداران بخش خصوصی ... ادامه »
12
مهندس شفیعی شهردار اراک خبر داد: ۲۵ درصد از "پیش پرداخت" پروژه های عمرانی شهرداری در سال ۹۹ در حال پرداخت می باشد
چکیده: مهندس شفیعی شهردار اراک خبر داد: ۲۵ درصد از "پیش پرداخت" پروژه های عمرانی شهرداری در سال ۹۹ در حال پرداخت می باشد به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری، شهردار اراک در تشریح وضعیت مالی شهرداری در حال حاضر  تاکید نمود: ۲۵درصد از "پیش پرداخت" پروژه های عمرانی شهرداری در سال ۹۹ در حال پرداخت می باشد که این امر با توجه به مشکلات ب... ادامه »
12
مهندس شفیعی شهردار اراک خبر داد: بخش اعظمی از بدهی های مجموعه مدیریت شهری اراک پرداخت شده است/ پرداخت بدهی  ۴۲۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی سنوات گذشته شهرداری اراک
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری، مهندس شفیعی  شهردار اراک در خصوص پرداخت بدهی های شهرداری به جا مانده از سنوات گذشته گفت: در ابتدای مسئولیتم در شهرداری اراک،  ۴۲۹میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بدهی از سنوات گذشته وجود داشت که از این مقدار، ۹۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان مربوط به مجموع بدهی های بانک شهر، ۹۷۳ میلیون تومان بدهی ب... ادامه »
12
شهردار اراک خبر داد: تحقق ۱۰۰ درصدی بودجه شهرداری اراک در ۸ماهه سال ۹۹
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری، شهردار اراک از تحقق ۱۰۰/۴ درصدی درآمد شهرداری نسبت به بودجه شهرداری در ۸ ماهه سال جاری، خبر داد و افزود: اگر در شهرداری اراک اتفاقات خوشایندی در حال رخ دادن است، مرهون همبستگی و تلاش کارکنان و مدیران شهرداری، اعضای شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری است که در یک به هم پیوستگی، تصمیمات گرفته شده را اجرای... ادامه »
11
مهندس شفیعی شهردار اراک خبر داد: بخش اعظمی از بدهی های مجموعه مدیریت شهری اراک پرداخت شده است.
چکیده: #شهرداری_اراک  #گزارش_به_مردم  #اراک_۹۹  #اراک_در_مسیر_توسعه_و_شکوفایی  #فتوتیتر ✔️مهندس شفیعی شهردار اراک خبر داد: بخش اعظمی از بدهی های مجموعه مدیریت شهری اراک پرداخت شده است.
11
مهندس شفیعی شهردار اراک خبر داد
چکیده: #شهرداری_اراک  #گزارش_به_مردم  #اراک_۹۹  #اراک_در_مسیر_توسعه_و_شکوفایی  #فتوتیتر ✔️مهندس شفیعی شهردار اراک خبر داد: 25 درصد از پیش پرداخت پروژه های عمرانی شهرداری در سال 99 در حال پرداخت می باشد، که این امر با توجه به مشکلات بودجه ای که شهرداری های کشور با آن دست به گریبان هستند، یک اتفاق مهم و شاخص می باشد.
11
#اراک_در_مسیر_توسعه_و_شکوفایی
چکیده: #شهرداری_اراک  #گزارش_به_مردم  #اراک_۹۹  #اراک_در_مسیر_توسعه_و_شکوفایی  #فتوتیتر ✔️مهندس شفیعی شهردار اراک گفت: کسب درآمد و پرداخت هزینه ها و بدهی هایی که سالیان سال برای شهرداری معضل شده بود و پرداخت آن یک رویا بود ، با همکاری شهروندان و نیز زحمات و همکاری اعضای ستاد عالی درآمد شهرداری محقق شده است
09
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، با توجه به لزوم تهیه مصالح مورد نیاز تولید آسفالت و همچنین رفع نیاز مصالح سنگی پروژه های عمرانی، دومین مرحله عملیات آتشباری و انفجار معدن شن و ماسه شهرداری اراک در سال ۱۳۹۹ با استفاده از ۹ تن مواد انفجاری، توسط عوامل اجرایی سازمان عمران و باز آفرینی فضاهای شهری انجام شد. در عملیات انفجار م... ادامه »
02
شهردار اراک خبر داد تحقق100/4درصدی درآمد شهرداری اراک در 8 ماهه سال 99
چکیده: شهردار اراک خبر داد تحقق100/4درصدی درآمد شهرداری اراک در 8 ماهه سال 99 به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، مهندس شفیعی در دهمین جلسه ستاد عالی درآمد که با حضور معاونین و مدیران شهرداری برگزار شد، گفت: کسب درآمد و پرداخت هزینه ها و بدهی هایی که سالیان سال برای شهرداری معضل شده بود و پرداخت آن یک رویا بود ، با همکاری شهروندان... ادامه »
27
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور:  تاکسی‌ها مشمول طرح منع تردد نمی‌شوند
چکیده: با تصمیم قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا، ممنوعیت تردد درون‌شهری در شهر‌های با وضعیت قرمز از روز شنبه از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح است. در این راستا با ابلاغ وزیر کشور و فرمانده قرارگاه علمیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا، ناوگان تاکسیرانی، تاکسی‌های اینترنتی و آژانس‌ها مشمول طرح منع تردد نمی‌شوند.
صفحه 1 از 1051اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین