سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری

24
اجرای عملیات سم پاشی شبانه درختان و فضای سبز کلانشهر اراک
چکیده: در راستای رسیدگی به درخواست های شهروندان گرامی که از طریق سامانه مردمی ۱۳۷ شهرداری به عوامل اجرایی شهرداری اراک اعلام می گردد، برای کنترل آفات و مبارزه با بیماری های گیاهی ، عملیات سم پاشی درختان و فضای سبز واقع در خیابان های امیر کبیر، لعلی، مخابرات،حاشیه پل خیبر، پل ابوذر و بلوار امام علی(ع) توسط عوامل اجرایی سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرد... ادامه »
23
عملیات زیباسازی و رسیدگی به سیما و منظر شهری اراک، با جدیت در حال انجام می باشد
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، در ادامه فعالیت های زیباسازی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک با هدف زیبا سازی محیطی و خدمت رسانی به شهروندان انجام می شود، اقدامات ذیل توسط عوامل اجرایی سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری صورت گرفت:رنگ آمیزی پایه تابلوهای پرچمی و ترافیکی واقع در خیابان قائم مقام فراهانی و بلوار شهد... ادامه »
23
اجرای عملیات سم پاشی شبانه درختان و فضای سبز کلانشهر اراک
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، در راستای رسیدگی به درخواست های شهروندان  که از طریق سامانه مردمی ۱۳۷ شهرداری به عوامل اجرایی شهرداری اراک اعلام می گردد، برای کنترل آفات و مبارزه با بیماری های گیاهی ، عملیات سم پاشی درختان و فضای سبز واقع در بلوار سیدالشهدا(ع)، تقاطع غیر هم سطح میدان فراهان ، بلوار امام علی (ع) و پارک ار... ادامه »
23
نصب تجهیزات ورزشی و ست های تندرستی در بوستان یاسمین
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، به منظور ارتقا سلامت جسمی شهروندان  و به تبع آن جامعه و با هدف اینکه شهروندان با کمترین امکانات و هزینه،سلامت جسمی خود را حفظ کنند،نصب تجهیزات ورزشی و ست های تندرستی در بوستان یاسمین توسط عوامل اجرایی سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک انجام شد.
22
عملیات سم پاشی درختان و فضای سبز سطح شهر
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، در راستای رسیدگی به درخواست های شهروندان  که از طریق سامانه مردمی ۱۳۷ شهرداری به عوامل اجرایی شهرداری اراک اعلام می گردد، عملیات سم پاشی درختان و فضای سبز واقع در خیابان های میرزای شیرازی، شهدا، بلوار آشتیانی، بلوار تهران، بلوار امیرالمومنین(ع)،کوی مسکن، کوی نبئی،۱۵ متری سعدی، خیابان شهدای... ادامه »
21
نصب تجهیزات ورزشی و ست های تندرستی در بوستان کوی الهیه
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، با توجه به اهمیت بخش فضای سبز در پارک ها و نیاز به رسیدگی و بررسی وضعیت تجهیزات موجود در آن ها، این مورد به صورت مستمر توسط کارشناسان  سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک در مناطق مختلف شهری به صورت دوره ای مورد بررسی قرار می گیرد. بر همین اساس به منظور تلطیف روحیه شهروندان گرام... ادامه »
21
اجرای نقاشی دیواری در خیابان دانشگاه
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، به منظور حفظ آراستگی منظر شهری و آرامش بصری شهروندان و در راستای نوسازی و زیبا سازی محیطی نقاشی طرح بیت المقدس و  مسجد الاقصی ،توسط هنرمندان واحد اجرایی سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک در خیابان دانشگاه اجرا شده است. لازم به ذکر است در طراحی این طرح از رنگ آکریلیک استفاده شده... ادامه »
19
عملیات زیباسازی و رسیدگی به سیما و منظر شهری اراک، با جدیت در حال انجام می باشد
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، در ادامه فعالیت های زیباسازی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک با هدف زیبا سازی محیطی و خدمت رسانی به شهروندان انجام می شود، اقدامات ذیل توسط عوامل اجرایی سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری صورت گرفت:رنگ آمیزی پست های برق و مخابرات واقع در کوی صنعتی ،کوی رودکی ،کوی قائم و کوی سجادیه،... ادامه »
19
عملیات شبانه سم پاشی درختان و فضای سبز سطح شهر
چکیده: در راستای رسیدگی به درخواست های شهروندان که از طریق سامانه مردمی ۱۳۷ شهرداری به عوامل اجرایی شهرداری اراک اعلام می گردد، عملیات سم پاشی شبانه درختان و فضای سبز خیابان معلم، کوچه نماز۱۱، خیابان بلال حبشی ، خیابان بخشی و کوچه فجر واقع در کوی نبئی و خیابان داوران توسط عوامل اجرایی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در جهت مبارزه با آفات و حفظ و نگهداری... ادامه »
19
نصب ست وسایل ورزشی در بوستان سلامت
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، در راستای رسیدگی به درخواست های شهروندان که از طریق سامانه مردمی ۱۳۷ شهرداری، به عوامل اجرایی شهرداری اعلام می شود، عملیات نصب ست وسایل ورزشی در بوستان سلامت، توسط عوامل اجرایی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری، انجام شد. لازم به ذکر است، مرکز سامانه ۱۳۷ شهرداری اراک، گامی موثر در تکیه بر ف... ادامه »
صفحه 1 از 23اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین   
اخبار مرتبط