خبرهای ویژه

25
فصل همدلی
چکیده: اعضای محترم شورای اسلامی شهر  شهروندان آگاه شهر اراک در طول دو سالی که از حضور من در شهر اراک می گذرد همواره تمام دغدغه مجموعه شهرداری انجام درست و به موقع وظایف و همکاری صمیمانه با شورای شهر بوده است. در ابتدای ورودم به شهر مواجه بودیم با پروژه های نیمه کاره متعددی که چهره ی شهر را مخدوش کرده بود و با آنکه از همان ابتدا وضعیت درآمد شهرداری... ادامه »
24
مشاركت موثر شهروندان، شفافيت امور، مديريت پاسخگو و نظارت عاليه شورای اسلامی شهر ضرورتی است انكارناپذير
چکیده: مشاركت موثر شهروندان، شفافيت امور، مديريت پاسخگو و نظارت عاليه شورای اسلامی شهر ضرورتی است انكارناپذير، تا كلانشهر اراک در مسير امید، نشاط و آبادانی قرار گیرد. خداوند سبحان را شاکرم که توفیق خدمتگزاری به مردم شریف اراک، در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به بنده حقیر عنایت فرمود و از مهر و محبت همشهریان عزیزم که این فصل همدلی را رقم زدند تا با هد... ادامه »
21
طرح عمرانی آفتاب اراک پس از ۱۷ سال به پیمانکار سپرده شد
چکیده: طرح عمرانی نیمه تمام "آفتاب" به عنوان یکی از دغدغه‎های مدیریت شهری که حدود ۱۷ سال مسکوت مانده بود، با استفاده از طرح مشارکتی به پیمانکار سپرده شد. طرح عمرانی دیگر به نام «فردین پور» از دیگر طرح های مشارکتی موفق است که به عنوان وظیفه ذاتی این مجموعه در سال گذشته، محقق شد. اراک سومین شهر کشور در تفکیک زباله از مبدا است که در قالب ای... ادامه »
17
تقدیر معاون فرماندار اراک از عملکرد شهرداری در حوزه ستاد مبارزه و مقابله با کرونا
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهراداری اراک، صبح امروز نصیری معاون عمرانی فرماندار شهرستان اراک به همراه نماینده مرکز بهداشت، از نحوه رعایت پروتکل های بهداشتی در ساختمان های شهرداری جهت مبارزه با ویروس کرونا، بازدید بعمل آوردند. مهندس نصیری در این بازدید، طی دیدار با مهندس شفیعی شهردار اراک، از عملکرد شهرداری در حوزه های مختلف مبارزه با... ادامه »
16
تقدیر دکتر قاسمی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مرکزی از شهردار و پرسنل شهرداری کلانشهر اراک
چکیده:  دکتر عباس قاسمی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مرکزی با ارسال پیامی از شهردار و پرسنل شهرداری کلانشهر اراک جهت اقدامات سال ۱۳۹۸ تقدیر و تشکر به عمل آورد.  در متن این پیام خطاب به شهردار کلانشهر اراک آمده است:  از عملکرد عمرانی، ترافیکی و سایر اقدامات جنابعالی و پرسنل محترم آن شهرداری در حوزه شهری اراک در سال ۹۸ تشکر و قدردانی می... ادامه »
16
تقدیر مجمع شهرداران آسیایی، از مهندس شفیعی شهردار کلانشهر اراک
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، مجمع شهرداران آسیایی با اهدا لوحی،از حضور و مشارکت مهندس شفیعی شهردار کلانشهر اراک در هفتمین نشست هیات اجرایی مجمع شهرداران آسیایی( نشست مجازی) که با محوریت" سلامت و اقتصاد شهری در دوران پسا کرونا" برگزار شد، تقدیر و تشکر نمودند. مهندس شفیعی شهردار کلانشهر اراک به عنوان یکی از اعضای مجمع شهردار... ادامه »
15
ساخت بلک باکس در اراک
چکیده: مهندس شفیعی، شهردار اراک، در حاشیه  آیین اختتامیه دومین جشنواره تئاتر  یاس استان مرکزی: ادامه »
14
تقدیر استاندار مرکزی از شهردار اراک در خصوص اقدامات پیشگیرانه از شیوع ویروس کرونا
چکیده: سید علی آقازاده استاندار مرکزی طی اهدای لوح تقدیر از محمد کریم شفیعی شهردار کلانشهر اراک در ارتباط با اقدامات مجموعه شهرداری از شیوع ویروس کرونا تقدیر و تشکر نمود وی همچنین آرزو نمود با همکاری و هماهنگی دست اندرکاران نظام شاهد شکست این ویروس منحوس باشیم.
14
اهدای سپاسنامه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی  استان و معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری مرکزی به شهردار اراک
چکیده: عباس دانش مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی و بهروز اکرمی معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری مرکزی با اهدا لوح سپاس از حسن تدبیر و مدیریت ارزشمند محمد کریم شفیعی شهردار کلانشهر اراک همچنین خدمت رسانی به آحاد شهر اراک تقدیر نمودند.
14
تبریک معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری مرکزی به مناسبت 14 تیرماه روز شهرداری و دهیاری ها
چکیده: مهدی زندیه وکیلی معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری مرکزی، طی لوحی14 تیرماه روز شهرداری و دهیاری ها را به محمد کریم شفیعی شهردار اراک تبریک گفت و در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به سال جهش تولید نامیده شده آرزوی موفقیت و پیشرفت مجموعه مدیریت شهری نمود و از فعالیت های عمرانی فرهنگی خدماتی رفاهی و خدمت به شهروندان از سوی مجموعه شهرداری تقدیر ک... ادامه »
صفحه 1 از 866اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین   
اخبار مرتبط