20
شهردار منطقه دو اراک خبر داد:

توزیع ۱۴۰۰ تن آسفالت در سه ماهه نخست سال ۹۸،در سطح منطقه دو

توزیع ۱۴۰۰ تن آسفالت در سه ماهه نخست سال ۹۸،در سطح منطقه دو
حسین زندیه وکیلی با اعلام این خبر گفت:عملیات پخش و توزیع آسفالت با هدف بهبود تردد خودروها، ترمیم معابر شهری، ایمنی در تردد شهروندان و رسیدن به استانداردهای مطلوب شهری انجام شده است.
وی با اشاره به اهمیت رفع ناهمواری های معابر و کوچه ها، افزود: لکه گیری و مرمت آسفالت معابر با اولویت‌بندی و کار کارشناسی در حال انجام است.
شهردار منطقه دو اراک در ادامه افزود: وجود چاله های متعدد در معابر سطح منطقه منظر بصری ناخوشایندی هم برای عابرین پیاده و هم برای رانندگان وسایل نقلیه به وجود می آورد که این امر لزوم تسریع در انجام این عملیات را دو چندان می کند.
زندیه وکیلی با بیان اینکه رعایت استانداردها و کیفیت آسفالت در سطح معابر می تواند تاثیر بسزایی در عمر آن داشته باشد، تصریح کرد: معابر نامناسب و دارای مشکل از طریق بررسی و مشاهده اکیپ های مستقر در سطح منطقه و همچنین تماس های شهروندان با سامانه ۱۳۷، شناسایی شده و به ترتیب اولویت و در اسرع وقت نسبت به رفع آن ها اقدام می شود.
ایشان در پایان با بیان اینکه طی سه ماهه نخست سال جاری برای لکه گیری و آسفالت معابر سطح این منطقه ۱۴۰۰ تن آسفالت پخش و توزیع شده، گفت: کوی رضوی، کوی مسکن، خیابان سبحانی، المهدی، احدی، حکامی، شیخ مفید، شهید رجایی، خیابان های اصلی سطح شهر، ۱۲ متری فاطمیه از جمله معابر لکه گیری شده در مدت مذکور می باشد.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (107)
کد خبر: 13672
  • توزیع ۱۴۰۰ تن آسفالت در سه ماهه نخست سال ۹۸،در سطح منطقه دو

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

کد CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید: