اخبار و مقالات

سازمان خدمات ایمنی و آتش نشانی

28
تامین ایمنی شهروندان در آستانه فرا رسیدن نوروز
چکیده: نیروهای آتش‌نشانی با استقرار در مبادی و میادین سطح شهر اراک، تامین ایمنی شهروندان را بر عهده دارند. آقازیارتی رییس سازمان آتش‌نشانی اراک، علاوه بر آماده‌باش آتش‌نشانان 11 ایستگاه آتش‌نشانی، از روز 25 اسفند 96 تا پایان روز 15 فروردین 97 تعدادی از آتش نشانان به همراه خودروهای آتش نشانی در میادین و مبادی ورودی و خروجی شهر ارا... ادامه »
28
سه کشته و یک مصدوم در برخورد دو خودروی سواری
چکیده: برخورد شدید دو خودروی سواری در جاده خمین، سه کشته و یک مصدوم بر جای گذاشت. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، در پی تماس رانندگان خودروهای عبوری با ستاد فرماندهی آتش‌نشانی اراک مبنی بر برخورد شدید دو دستگاه خودروی سواری با یکدیگر ستاد فرماندهی آتش‌نشانی اراک بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه 120 را ساعت 14:07 بعد از ظهر به محل حادثه در محو... ادامه »
26
مهار آتش‌سوزی کانکس‌های ضایعاتی در انبار ضایعات
چکیده: آتش‌نشانان با حضور در محل حادثه، آتش‌سوزی کانکس‌های ضایعات را مهار و خاموش کردند. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، در پی اطلاع‌رسانی این حادثه به سامانه 125 از سوی شهروندان، بلافاصله ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی اراک، ساعت 14:41 آتش‌نشانان ایستگاه 100  را به سمت کمربندی شمالی، جنب اتوبوسرانی، انبار ضایعات شهرد... ادامه »
22
آماده‌باش آتش‌نشانان برای امدادرسانی در حوادث شب چهارشنبه پایان سال
چکیده: در آستانه فرا رسیدن شب چهارشنبه پایان سال، به منظور پیشگیری از حوادث تلخ احتمالی، نیروهای آتش‌نشانی در سطح شهر اراک و نقاط پرتردد مستقر خواهند شد. به گزارش پایگاه خبری 125، رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک، با ابراز این مطلب افزود: طی برنامه‌ریزی‌های انجام شده علاوه بر آماده‌باش 11 ایستگاه آتش‌نشانی در... ادامه »
22
برگزاری جلسه هماهنگی در خصوص پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخرسال
چکیده: جلسه هماهنگی و تبادل نظر در خصوص پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال با حضور ارگان‌های امدادی و انتظامی در محل آتش‌نشانی اراک برگزار شد. در این جلسه که با حضور رییس سازمان آتش‌نشانی اراک و با حضور نمایندگان نیروی انتظامی، اورژانس، صدا و سیما، آموزش و پرورش، خانه تشکل‌های غیردولتی و سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری روز گذشته ... ادامه »
22
حضور کارشناسان سازمان آتش‌نشانی در مدارس و ارائه توصیه‌های ایمنی
چکیده: کارشناسان سازمان آتش‌نشانی اراک با حضور در مدارس سطح شهر، توصیه‌های ایمنی را به دانش‌آموزان گوشزد کردند. به گزارش روابط عمومی، آتش‌پاد دوم مسعود آقازیارتی رئیس سازمان با اعلام این خبر گفت: سازمان آتش‌نشانی اراک در راستای پیشگیری از حوادث و کاهش آن در شب چهارشنبه آخر سال، با همکاری سازمان آموزش و پرورش اقدام به اعزام کارشنا... ادامه »
22
نجات معجزه‌آسای مادر و دو دختر از چنگ قاتل خاموش
چکیده: بی توجهی به هشدارهای ایمنی، مسمومیت سه نفر از اعضای یک خانواده با گاز مونواکسیدکربن را در پی داشت. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، در پی تماس یکی از شهروندان با سامانه 125 مبنی بر احتمال گاز گرفتگی خود و اهالی خانه، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی اراک ساعت 17:02 روز آتش‌نشانان ایستگاه 170 را به چهار راه فوتبال، خیابان محمدی، کوچه گلشن 5 اعزام... ادامه »
20
عملیات 125 برای مهار آتش‌سوزی مغازه گل فروشی
چکیده: بروز آتش سوزی در یک مغازه گل فروشی در اولین ساعات بامداد، با حضور نیروهای آتش نشانی مهار و خاموش شد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، پس از تماس شهروندان با سامانه 125 مبنی بر آتش سوزی در یک مغازه گل فروشی، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های 130 و 140 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی اراک، ساعت 1:43 بامداد به سمت خیابان فلسطین، جنب بیمارستا... ادامه »
19
واژگونی خودروی سواری 4 مصدوم بر جای گذاشت
چکیده: واژگونی خودروی سواری در بلوار آیت اله اراکی، موجب مصدوم شدن سرنشینان این وسیله نقلیه شد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، همزمان با رخداد این حادثه و تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه 125، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی اراک به سرعت نیروهای عملیاتی ایستگاه 120 را ساعت 18:38 به بلوار آیت اله اراکی، روبروی شرکت آونگان اعزام کرد. آقازیارتی در ... ادامه »
19
آتش‌سوزی بامدادی خودروی سواری LPG در پارکینگ مجتمع مسکونی
چکیده: نیروهای آتش‌نشانی آتش‌سوزی بامدادی یک دستگاه خودروی سواری دوگانه سوز LPG را مهار و خاموش کردند. به گزارش پایگاه خبری 125، با بروز این حادثه و تماس شهروندان با سامانه 125، آتش‌نشانان ایستگاه 140 و 220 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی اراک، ساعت 2:11 به شهرک حمید، جنب استخر اتحاد، مجتمع یاس، بلوک 3 اعزام شدند. آقازیارتی گفت:... ادامه »
صفحه 1 از 82اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین   
مصاحبه
برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی با رویکرد پیشگیری از اعتیاد در منطقه گردشگری گردو
برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی با رویکرد پیشگیری از اعتیاد در منطقه گردشگری گردو
تاريخ: 1396 بهمن 07 شنبه       توسط: user    نظرات: 0
نشست مهندس تاجران شهردار کلانشهر اراک با مدیر کل راه‌آهن
نشست مهندس تاجران شهردار کلانشهر اراک با مدیر کل راه‌آهن
تاريخ: 1396 آذر 27 دوشنبه       توسط: user    نظرات: 0
خودروی نیسان با بار مواد غذایی آتش گرفت
خودروی نیسان با بار مواد غذایی آتش گرفت
آتش نشانان با سرعت عمل خود آتش سوزی بامدادی خودروی نیسان را در خیابان ابوذر مهار و خاموش کردند.  ادامه...
تاريخ: 1394 آبان 04 دوشنبه       توسط: operator    نظرات: 0
آغاز ثبت نام مسابقات فوتسال و والیبال گرامیداشت دهه فجر
آغاز ثبت نام مسابقات فوتسال و والیبال گرامیداشت دهه فجر
حمید کربلایی حسنی مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک خبر داد: به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر مسابقات فوتسال و والیبال ویژه کارکنان شهرداری، مناطق و سازمان های تابعه برگزار خواهد شد.  ادامه...
تاريخ: 1393 دي 16 سه شنبه       توسط: user    نظرات: 0
اجرای طرح تفکیک از مبداء تحولی بزرگ در مدیریت پسماند
اجرای طرح تفکیک از مبداء تحولی بزرگ در مدیریت پسماند
محمد حسین ساده وند مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک در خصوص اجراي طرح تفكيك از مبداء پسماند و جلب مشاركت شهروندان،افزود: سازمان مذکور در این راستا اقدام به اجراي برنامه روزانه بازيد ميداني از سطح نواحي و تشكيل...  ادامه...
تاريخ: 1393 خرداد 21 چهارشنبه       توسط: operator    نظرات: 1
عملکرد سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری اراک در تیر ماه سال 92
عملکرد سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری اراک در تیر ماه سال 92
داوود قربانی مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری اراک در خصوص اقدامات و فعالیت‌ های صورت گرفته این سازمان درتیر ماه سال 1392 اظهار داشت: طبق برنامه ‌های مشخص شده در راستای اهداف سازمان حمل و نقل و ترافی...  ادامه...
تاريخ: 1392 مرداد 07 دوشنبه       توسط: karimi    نظرات: 0
برگزاری جلسه هماهنگی امور تنظیف شهری درسازمان مدیریت پسماند شهرداری
برگزاری جلسه هماهنگی امور تنظیف شهری درسازمان مدیریت پسماند شهرداری
محمودحسنی ضمن اعلام خبر فوق اظهار داشت: جلسه هماهنگی امور تنظیف شهری و مسایل مربوط به مکانیزاسیون خدمات شهری با حضور معاونت فنی و اجرایی سازمان، مسئول واحد دفع و پردازش و کارشناس مکانیزاسیون، ناظرین مناطق شهرداری و نماین...  ادامه...
تاريخ: 1392 ارديبهشت 15 يکشنبه       توسط: karimi    نظرات: 0
شهرهاي اينترنتي قرن 21
شهرهاي اينترنتي قرن 21
امروزه مبحث توسعه شهرها، معبري نيز به سمت شبكه جهانى (اينترنت) باز كرده است. شهرها و شهرك‌هاى جديدى در فضاى مجازى ظاهر مى‌شوند كه مصالح آنها از خشت ديجيتالى تشكيل شده است. شهرهايي الكترونيكى که در زبان عامه با ...  ادامه...
تاريخ: 1391 بهمن 24 سه شنبه       توسط: epr1    نظرات: 0
درباره شهرهای آینده
درباره شهرهای آینده
جوامع انسانی طی دهه های اخیر شاهد تحولات چشمگیر، بی نظیر و بعضا شگفت انگیزی در عرصه های مختلف بوده اند.  ادامه...
تاريخ: 1391 بهمن 24 سه شنبه       توسط: epr1    نظرات: 0
چگونگی ساخت باران مصنوعی
چگونگی ساخت باران مصنوعی
انسان از بدو پيدايش تاكنون درصدد برآمده تا شرايط نامساعد زيست محيطي اطراف خود را به نحوه دلخواه تغيير دهد و اگرچه توانسته به پيشرفتهاي قابل توجهي نيز دست يابد، اما با توجه به ماهيت متغير هوا و ويژگيهاي ديناميكي آن و نيز ...  ادامه...
تاريخ: 1391 بهمن 24 سه شنبه       توسط: epr1    نظرات: 0
تمامی حقوق این سایت برای شهرداری اراک محفوظ است    شرایط استفاده    قوانین