31

مهندس بیاتیان شهردار اراک: حجم بتن ریزی سه هزار مترمکعبی عرشه پروژه مقاومت در یک روز، در اجرای طرح‌های مدیریت شهری اراک بی سابقه است

مهندس بیاتیان شهردار اراک: حجم بتن ریزی سه هزار مترمکعبی عرشه پروژه مقاومت در یک روز، در اجرای طرح‌های مدیریت شهری اراک بی سابقه است
مهندس بیاتیان شهردار اراک:
حجم بتن ریزی سه هزار مترمکعبی عرشه پروژه مقاومت در یک روز، در اجرای طرح‌های مدیریت شهری اراک بی سابقه است


🔵به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری، شهردار اراک در آیین بتن ریزی سه هزار مترمکعبی تقاطع مقاومت گفت: میدان مقاومت به دلیل واقع شدن در مسیر خیابان قائم مقام فراهانی که یکی از پرترددترین معابر کلانشهر اراک است به عنوان یک گره ترافیکی بود و نیاز به اجرای پروژه و غیرهمسطح سازی معبر داشت.


🔴مهندس بیاتیان، افزود: با توجه به اجرای پل‌های شهید بختیاری، تقاطع میدان ورزش (آزادگان)، روگذر بلوار قدس و خاتم الانبیاء در مسیر شرق نسبت به میدان مقاومت و تکمیل و گشایش تقاطع غیرهمسطح صیدی در مهرماه سال گذشته در ناحیه غربی میدان، نیاز به اجرای پروژه میدان مقاومت به عنوان قطعه میانی در این محدوده از رینگ شهری ضروری بود.


🔵وی بیان کرد: تقاطع غیرهمسطح مقاومت اراک مقرر شده بود که در ۸۴۰ روز توسط قرارگاه خاتم اجرا شود اما در اقدامی شجاعانه روزشمار اجرای این طرح به ۱۸۰ روز تغییر کرد.


🔴شهردار اراک ادامه داد: بسیاری از زیر ساخت‌های این طرح که هر کدام یک پروژه بود در سایه تعامل و همکاری بین دستگاهی اجرا شده و حجم بتن ریزی سه هزار مترمکعبی در یک روز برای این طرح در اجرای طرح‌های مدیریت شهری اراک بی سابقه است.


🔵مهندس بیاتیان عنوان کرد: ایجاد نخستین خطوط بی آر تی در اراک در مناطق شهرک هجرت، شهرک بعثت، شهرک جوادیه و الغدیر به سمت میدان شورا در دستور کار ویژه قرار دارد.
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (922)
گروه خبر: خبرهای شهر
کد خبر: 16405
  • مهندس بیاتیان شهردار اراک: حجم بتن ریزی سه هزار مترمکعبی عرشه پروژه مقاومت در یک روز، در اجرای طرح‌های مدیریت شهری اراک بی سابقه است

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

کد CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید: