31

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی: ۳ هزار متر مکعب بتن ریزی در یک روز، نمونه یک کار بسیار بزرگ و حاصل هماهنگی و برنامه ریزی بسیار مناسب، مدیریت شهری اراک است

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:   ۳ هزار متر مکعب بتن ریزی در یک روز، نمونه یک کار بسیار بزرگ و حاصل هماهنگی و برنامه ریزی بسیار مناسب، مدیریت شهری اراک است
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی: 
 ۳ هزار متر مکعب بتن ریزی در یک روز، نمونه یک کار بسیار بزرگ و حاصل هماهنگی و برنامه ریزی بسیار مناسب، مدیریت شهری اراک است


🔵فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در آیین بتن ریزی عرشه پروژه مقاومت گفت: توفیقات و پیشرفت های امروز جامعه مرهون شهدا است و همه باید پاسدار خون این عزیزان باشند.


🔴به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، سردار محسن کریمی افزود: به سهم یک شهروند و نه به عنوان فرمانده سپاه از شهردار کلانشهر اراک و عزیزان شورای شهر و قرارگاه خاتم النبیا که در استان ما ابتدا مظلوم واقع شدند، تشکر می کنم که شهرداری اراک کاری کرد که این عزیزان از مظلومیت خارج شوند.


🔵فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی تصریح کرد: قرارگاه خاتم الانبیا ظرفیت بسیار خوبی دارد و بسیار توانمند است و در گوشه به گوشه کشور صادقانه خدمت می کند و انشاءالله در آینده نیز  این توجه شورا شهر، شهردار و استاندار مرکزی ادامه دار باشد و از این ظرفیت استفاده کنند.


🔴سردار کریمی بیان کرد: ای کاش از روز نخستین که قرارگاه خاتم الانبیاء در این استان قدم گذاشته بود همه مسئولان دست به دست همدیگر می‌دادند که بیشترین استفاده را از این ظرفیت کنند زیرا آن اوایل کار نامهربانی هایی صورت گرفت که عزیزان قرارگاه تصمیم گرفتند بروند اما با درخواست هایی که از سردار سلامی، قرارگاه خاتم اانبیا و سعید محمد کردیم اینجا ماندند تا ما نیز بتوانیم از این ظرفیت استان خود استفاده کنیم و حتما اگر زمینه این کار فراهم شود این اقدامات می تواند استمرار داشته باشد.


🔵وی بیان کرد: افرادی که مسیر ولایت را رها کنند چیزی جز گمراهی نصیب آنها نمی‌شود و سرانجام بسیاری از افراد در این راستا بر همگان مشخص است.


🔴فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: این پروژه واقعا در کمتر از ۱۵۰ روز از صفر تا صد آن آغاز شده و حجم آن عظیم است و در کمتر از ۲۴ ساعت ۳ هزار متر مکعب بتن ریزی کردند که یک نمونه کار بسیار بزرگی که حاصل هماهنگی و برنامه ریزی بسیار مناسبی در راستای مدیریت شهری اراک است و بی شک قرارگاه خاتم یک پیمانکاری با کارنامه درخشان است که نه تنها در استان مرکزی و شهر اراک بلکه در کل کشور یادگارهای بسیاری به جا گذاشته اند.
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (937)
گروه خبر: خبرهای شهر
کد خبر: 16407
  • فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:   ۳ هزار متر مکعب بتن ریزی در یک روز، نمونه یک کار بسیار بزرگ و حاصل هماهنگی و برنامه ریزی بسیار مناسب، مدیریت شهری اراک است

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

کد CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید: