10

پیام تبریک شهردار اراک به مناسبت فرارسیدن دهم آذر ماه، روز مجلس

پیام تبریک شهردار اراک به مناسبت فرارسیدن دهم آذر ماه، روز مجلس
پیام تبریک شهردار اراک به مناسبت فرارسیدن دهم آذر ماه، روز مجلس


🔴به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری، دکتر علیرضا کریمی شهردار اراک با صدور پیامی دهم آذر ماه، روز مجلس را به تمام وکلای ملت به ویژه اعضای مجمع نمایندگان استان مرکزی و دو نماینده تلاشگر مردم اراک در مجلس شورای اسلامی(دکتر محمد حسن آصفری و دکتر علی اکبر کریمی) تبریک و تهنیت گفت.


در متن این پیام آمده است:
🔴مجلس شورای اسلامی مهر تاییدی بر تحقق دموکراسی حقیقی مبتنی بر اخلاق و دین در کشور ایران اسلامی بوده و همواره عرصه تحقق زیباترین صحنه های همدلی ملت و بهترین الگو برای تکیه بر اراده مردمی در راه موفقیت و توسعه است.


🔵سالروز شهادت آیت الله سید حسن مدرس به عنوان روز مجلس، نشانگر جایگاه ویژه و برتر دستگاه قانون گذاری کشور و رسالت خطیر نمایندگانی است که با آرای متقن و هوشمندانه مردم به خانه ملت راه یافته اند تا بتوانند با تدبیر و آگاهی مسیر قانونمندی در کشور را تداوم بخشند.


🔴اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره روحانی اسوه و مجاهد، شهید آیت‌الله مدرس، فرارسیدن دهم آذرماه روز مجلس را به تمام وکلای ملت، به ویژه نمایندگان مردم شریف استان مرکزی و شهر اراک در مجلس شورای اسلامی تبریک عرض می نمایم. امید است در سایه رحمت الهی با هم افزایی و همکاری روز افزون بتوانیم در مسیر توسعه پایدار کشور عزیزمان و رشد شاخص های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و افزایش سطح رفاه مردم شریف استان مرکزی و شهر اراک، گام های موثرتری برداریم.
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (34)
گروه خبر: حوزه شهردار
کد خبر: 16909
  • پیام تبریک شهردار اراک به مناسبت فرارسیدن دهم آذر ماه، روز مجلس

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

کد CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید: