خبرهای شهر

26
بیانیه شهرداری و شورای اسلامی شهر اراک به مناسبت روز قدس
چکیده: بیانیه شهرداری و شورای اسلامی شهر اراک به مناسبت روز قدس بسم الله الرحمن الرحیم نامگذاری آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس توسط بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) نشان از عمق اندیشه سیاسی ایشان و حمایت همه جانبه از امتی است که راه جهاد و مبارزه با زورگویان را بر ذلت همراهی با آنان ترجیح دادند. بدون تردید ام... ادامه »
26
بیانیه شهرداری بافت تاریخی
چکیده: روز قدس روز اسلام است (امام خمینی ره) بدینوسیله کلیه مسئولین و مدیران و پرسنل این شهرداری دوشادوش کلیه مسلمانان و آزاد اندیشان جهان علی الخصوص همشهریان اراکیٰ حمایت و همدلی خود را از مبارزات تمام مردم مظلوم فلسطین با صهیونیست غاصب و اشغالگر اعلام می نماید.
26
بیانیه سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک
چکیده: مقام معظم رهبری : روز قدس تنها متعلق به مردم فلسطین نیست بلکه متعلق به جهان اسلام است. سلام و صلوات به ارواح طیبه شهداء و امام شهداء حضرت امام خمینی (قدس) که با صدور فرمان تاریخی و بی نظیر خود پس از قرنها دوباره بارقه امید و دفاع از مظلومین و مستضعفین جهان را در دل مردم ستم دیده عالم شعله ور ساخت که این نور الهی تا ابد خاموش نخواهد شد. ما پرسنل ... ادامه »
26
بیانیه سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اراک
چکیده: بسم الله الرحمن الرحیم بیانیه سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اراک برای شرکت گسترده در راهپیمایی روزجهانی قدس روز جهانی قدس ، به عنوان میراث و یادگار حضرت امام (ره) بزرگ پرچمدار انسانیت ، خمینی کبیر ، روز بیداری و نمایش قدرت امت اسلام و تحقق آمال مسلمین جهان در رفع ظلم و ستم است و بی شک در این روزدشمن صهیونیستی از وحدت و قدرت مسلمانان بر خود خوا... ادامه »
26
بیانیه مدیریت و پرسنل منطقه یک شهرداری اراک به مناسبت روز قدس
چکیده: بیانیه مدیریت و پرسنل منطقه یک شهرداری اراک به مناسبت روز قدس روز قدس روزی است که باید تمام مستضعفین را از چنگال مستکبرین بیرون بیاوریم. (امام خمینی(ره))  با استعانت از پروردگار متعال و امام زمان(عج) همچون سنوات گذشته در راهپیمایی پرشکوه روز جهانی قدس همراه و همدل در سراسر جهان و مردم شهیدپرور ایران اسلامی و به حمایت از قدس شریف شرکت نموده و... ادامه »
26
بیانیه سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اراک
چکیده: بیانیه سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اراک روز جهانی قدس و روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست های غارتگر، آرمانی اسلامی و جهانی است و مرز نمی شناسد و قدس محور هویت و اتحاد همان امتی است که کتاب آسمانی آنها مستضعفان زمین را وارثان واقعی می داند و برای زورمداری و بی عدالتی عمری کوتاه قائل، و ایمان دارد که نصرت و پیروزی از آن صالحان و هدایت یاف... ادامه »
26
بیانیه سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک در خصوص روز قدس
چکیده: بیانیه سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک در خصوص روز قدس: «بسم الله الر حمن الرحیم » «الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایت امیر المومنین علی علیه السلام» روز جهاني قدس از سويي كانون اميد توده هاي مردم مسلمان و آزاده تحت ستم دولتهاي استبدادي و استعماري به عنوان دامنه خروش و صحنه غريو آزادي خواهي و برائت از غاصبان است همچنین... ادامه »
25
به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری برگزار می شود: مراسم معنوی ضیافت رمضان
چکیده: به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری برگزار می شود: مراسم معنوی ضیافت رمضان مراسم معنوی ضیافت رمضان به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری  به مدت سه شب در فرهنگسرای شهر(شهرداری اراک)  برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک این مراسم با همکاری سازمان بهزیستی و کمیته امداد برگزار می گردد که اجرای مراسم روح بخش ت... ادامه »
25
آغاز به کار رسمی تیم فوتبال شهرداری اراک با سرمربی جدید
چکیده: آغاز به کار رسمی تیم فوتبال شهرداری اراک با سرمربی جدید اولین تمرین رسمی به منظور آماده سازی تیم فوتبال شهرداری اراک برای حضور مقتدرانه در مسابقات لیگ دسته یک کشور از امروز چهارشنبه در مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد آغاز می گردد. حمید جعفری سرمربی جدید تیم فوتبال شهرداری اراک در گفتگویی اختصاصی با روابط عمومی شهرداری گفت: تیم فوتبال شهرداری اراک ب... ادامه »
25
سرویس دهی بیش از 100 دستگاه اتوبوس در روز قدس
چکیده: مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک سرویس دهی بیش از 100 دستگاه اتوبوس در روز قدس مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک از سرویس دهی بیش از 100 دستگاه اتوبوس های درون شهری در روز قدس خبر داد. امیر طاهری گفت: 70 دستگاه اتوبوس در مصلی بیت المقدس برای نمازگزاران و 30 دستگاه اتوبوس دیگر نیز برای دانش آموزان مدارس از میدان شهدا در این روز آماده... ادامه »
صفحه 1057 از 1062اولین   قبلی   1052  1053  1054  1055  1056  [1057]  1058  1059  1060  1061  بعدی   آخرین