خبرهای شهر

20
بازدید رئیس شورای اسلامی شهر اراک، از سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای‌شهری شهرداری
چکیده: بازدید میرنظامی رئیس شورای اسلامی شهر اراک، از سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای‌شهری شهرداری به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، صبح روز  یکشنبه ۱۹ دی ماه سال جاری، سید وحید میرنظامی رئیس شورای اسلامی شهر اراک، بصورت سرزده از سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای‌شهری شهرداری، بازدید نمود.وی با حضور در محل کار پرسنل ... ادامه »
19
همزمان با شب شهادت حضرت زهرا (س)؛ مراسم عزاداری در ایستگاه اتوبوس فاطمی
چکیده: همزمان با شب شهادت حضرت زهرا (س)؛ مراسم عزاداری در ایستگاه اتوبوس فاطمی میرداودی از برگزاری مراسم عزاداری حضرت فاطمه زهرا(س)، در ایستگاه های اتوبوس با عنوان «ایستگاه فاطمی» خبر داد.   سید مهدی میرداودی سرپرست اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، ضمن تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها از برپایی مرا... ادامه »
19
تمام پروژه‌های شهری به نوعی یک کارآفرینی و ایجاد اشتغال محسوب می‌شود
چکیده: دکتر علیرضا کریمی شهردار اراک گفت: تمام پروژه‌های شهری به نوعی یک کارآفرینی و ایجاد اشتغال محسوب می‌شود تمام پروژه‌های شهری به نوعی یک کارآفرینی و ایجاد اشتغال محسوب می‌شود، چرا که در هر کار عمرانی تعداد زیادی از کارشناسان متخصص در زمینه‌های مختلف عمرانی، ماشین آلات و.. مشغول به کار خواهند بود.
18
تجهیز و آماده باش 46 دستگاه از ماشین آلات زمستانه شهرداری
چکیده: تجهیزات و ماشین آلات سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری تا پایان بارندگی و فصل سرما در آماده باش کامل هستند ادامه »
18
تخصیص ۴۰ میلیارد ریال برای تعمیر بازار تاریخی اراک
چکیده: امسال ۴۰ میلیارد ریال برای عملیات ترمیمی بازار تاریخی اراک و سراهای جانبی آن تخصیص یافته است. ادامه »
18
تخصیص ۴۰ میلیارد ریال برای تعمیر بازار تاریخی اراک
چکیده: شهردار منطقه بافت تاریخی اراک اعلام کرد؛ تخصیص ۴۰ میلیارد ریال برای تعمیر بازار تاریخی اراک شهردار منطقه بافت تاریخی اراک گفت: امسال ۴۰ میلیارد ریال برای عملیات ترمیمی بازار تاریخی اراک و سراهای جانبی آن تخصیص یافته است.
18
شورای ششم، تشکیل واحد خزانه داری در شهرداری کلانشهر اراک را تا حصول نتیجه پیگیری خواهد نمود
چکیده: عباس خسروانی سخنگوی شورای اسلامی کلانشهر اراک، تاکید کرد: شورای ششم، تشکیل واحد خزانه داری در شهرداری کلانشهر اراک را تا حصول نتیجه پیگیری خواهد نمود. شورای ششم از نخستین روز کاری خود بر تشکیل واحد خزانه‌داری در شهرداری این کلانشهر تاکید داشته و تا حصول نتیجه آن را پیگیری خواهد کرد.یکی از مهمترین دستاوردهای واحد خزانه‌داری در اختیار داش... ادامه »
18
تجهیزات ورزشی و تفریحی بیش از 40 پارک در شهر اراک، نیازمند نوسازی و بهسازی است
چکیده: حسن قربانی، رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر اراک: تجهیزات ورزشی و تفریحی بیش از 40 پارک در شهر اراک، نیازمند نوسازی و بهسازی است فضای سبز شهری نیازمند یک بازنگری است و باتوجه به اینکه وجود فضای سبز بسیار امر حیاتی برای شهر اراک بشمار می رود لازم است فضای سبز موجود را به عنوان یک گنجینه محیط زیستی حفظ و‌ نگهداری کن... ادامه »
18
ارتقا کمربندی سبز شهر اراک رویکرد مطلوبی است که نیازمند برنامه ها و طرح های کارشناسی است
چکیده: سید وحید میرنظامی رئیس شورای اسلامی شهر اراک گفت: ارتقا کمربندی سبز شهر اراک رویکرد مطلوبی است که نیازمند برنامه ها و طرح های کارشناسی است ارتقاء کمربند سبز شهری رویکرد مطلوبی است و عملی کردن آن نیازمند آن است که اقدامات طبق برنامه و طرح های کارشناسی شده انجام شود و همچنین لازم است نتیجه تخصیص بودجه و کارکرد آن در سنوات قبلی نیز مشخص شود.
17
حضور معاون مالی و اقتصادی شهرداری اراک در هفتاد و یکمین نشست معاونین مالی و اقتصادی کلانشهرهای ایران
چکیده: حضور معاون مالی و اقتصادی شهرداری اراک در هفتاد و یکمین نشست معاونین مالی و اقتصادی کلانشهرهای ایران به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری، حسین پاکزاد معاون مالی و اقتصادی شهرداری اراک در خصوص این نشست که 15 دیماه سال جاری در شهر مشهد مقدس برگزار گردید، با اشاره به اینکه در این جلسه  رییس کمیسیون مالی و اقتصاد شهری کلانشهرهای ... ادامه »
صفحه 5 از 1062اولین   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین