اخبار و مقالات

سازمان خدمات ایمنی و آتش نشانی

02
پارک ترنم میزبان پنجمین هفته طرح هر شهروند یک آتش‌نشان هر هفته یک محله
چکیده: مسعود آقازیارتی رییس سازمان آتش‌نشانی اراک در این خصوص اظهار داشت: پنجمین هفته از اجرای طرح آموزش شهروندی با عنوان "هر شهروند یک آتش‌نشان هر هفته یک محله" که روزهای چهارشنبه در محل یکی از پارک‌های سطح برگزار می‌شود روز گذشته در پارک ترنم کوی امام علی (ع) برگزار و شرکت‌کنندگان با اصول اولیه ایمنی آشنا شدند. آقازیارتی با بیا... ادامه »
02
تلاش آتش‌نشانان برای مهار آتش‌سوزی انبار ضایعات در ولی‌آباد
چکیده: به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، به دنبال وقوع این آتش‌سوزی، شهروندان که شاهد این حادثه بودند به سرعت در تماس با سامانه 125، از آتش‌نشانی کمک خواستند که بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه شماره 4 از میدان فراهان با دو دستگاه خودری حریق به همراه تانکر آب از ایستگاه شماره 5 و خودروی حامل دستگاه تنفسی ساعت 15:25 راهی محل حادثه در ولی‌آباد، کوچه ... ادامه »
29
رهاسازی یک راس اسب از درون گودال توسط آتش‌نشانان
چکیده: یک راس اسب که درون گودال افتاده و گرفتار شده بود با تلاش آتش‌نشانان از درون آن رهاسازی شد. به گزارش پایگاه خبری 125، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی اراک ساعت 23:20 شب گذشته با دریافت خبر وقوع این حادثه، آتش‌نشانان ایستگاه های شماره 10 کوی سنجان را به محل حادثه در روستای فیجان اعزام كرد. آقازیارتی در این خصوص گفت: یک کره اسب دو ساله به علت... ادامه »
29
برگزاری آموزش ایمنی هر شهروند یک آتش‌نشان این هفته در پارک ترنم
چکیده: آموزش ایمنی " هر شهروند یک آتش‌نشان هر هفته یک محله" این هفته در پارک ترنم کوی امام علی (ع) برگزار خواهد شد. با هدف فرهنگ‌سازی ایمنی در بین شهروندان، آموزش شهروندی با عنوان " هر شهروند یک آتش‌نشان هر هفته یک محله " توسط این سازمان در حال برگزاری می‌باشد که چهارشنبه این هفته رأس ساعت 18 در محل پارک ترنم واقع در انتهای کوی امام ع... ادامه »
28
مغازه لوازم یدکی، بامداد امروز در غیاب مالک آن آتش گرفت
چکیده: آتش‌سوزی مغازه لوازم یدکی که در غیاب مالک آن رخ داد، با حضور به موقع آتش‌نشانان مهار و از سرایت آتش به اطراف جلوگیری شد. به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، در ساعت 5:35 یکی از شهروندان با مشاهده خروج دود از یک مغازه لوازم یدکی خودرو بلافاصله با سامانه 125 آتش‌نشانی اراک تماس گرفته و از بروز آتش‌سوزی در این مغازه خبر داد که ستاد فرماندهی... ادامه »
27
تعطیلات عید فطر و امدارسانی به همشهریان در بیش از 10 عملیات
چکیده: آتش‌نشانان در تعطیلات عید فطر در بیش از 10 عملیات به کمک همشهریان گرامی شتافتند. در اولین ساعات روز جمعه گذشته که مقارن با عید سعید فطر بود؛ آتش‌نشانان ایمنی مراسم نماز عید را در سطح شهر به عهده داشته و ضمن استقرار چند دستگاه خودروی آتش‌نشانی در مکان‌های پرجمعیت اقامه نماز، اکیپ‌های سیار نیز در نقاط مختلف شهر به گشت‌ز... ادامه »
23
آتش‌سوزی بامدادی مغازه کتابفروشی در خیابان مخابرات
چکیده: شعله‌های آتشی که مغازه کتابفروشی را در خیابان مخابرات در بر گرفته بود، با تلاش آتش‌نشانان مهار و خاموش شد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، همزمان با رخداد این حادثه و تماس شهروندان با سامانه 125، بلافاصله نیروهای ایستگاه‌های 3 و 6 آتش‌نشانی به اتفاق خودروی تانکر از ایستگاه 5 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی اراک... ادامه »
22
اتخاذ تصمیمات لازم جهت اجرای ویرایش جدید مبحث سوم با حضور مدیران مناطق شهرداری
چکیده: جلسه بررسی و اتخاذ تصمیمات لازم در خصوص اجرای ویرایش جدید مبحث سوم از مقررات ملی ساختمان با حضور مدیران مناطق شهرداری روز گذشته برگزار شد. مسعود آقازیارتی رییس سازمان با اعلام این خبر اظهار داشت: پیرو جلسه سال گذشته که در تاریخ 1396/08/11 با حضور معاونت شهرسازی، مدیران مناطق شهرداری و کمیته های مختلف نظام مهندسی در خصوص تسهیل کار ارباب رجوع و سهول... ادامه »
22
آتش‌سوزی کامیونت حامل سیلندر گاز به خیر گذشت
چکیده: آتش‌سوزی خودروی کامیونت ایسوزو حامل سیلندر گاز 11 کیلویی در ابتدای جاده مالک‌آباد به خیر گذشت. به دنبال تماس شهروندان با سامانه 125 و اعلام حادثه آتش گرفتن یک دستگاه کامیونت ایسوزو حامل سیلندر گاز 11 کیلویی، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی اراک بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه شماره دو از کوی صنعتی این سازمان را ساعت 20:44 شب به محور اراک &... ادامه »
19
محبوس شدن سرنشین اتوبوس در اثر برخورد با کامیون واژگون شده
چکیده: برخورد یک دستگاه اتوبوس با خودروی کامیون واژگون شده در میدان بسیج، محبوس شدن سرنشین آن را در پی داشت. به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، همزمان با رخداد این حادثه ستاد فرماندهی آتش‌نشانی اراک ساعت 15:28 روز گذشته پس از دریافت تماس‌های شهروندان و اطلاع‌رسانی این حادثه بلافاصله زنگ ایستگاه شماره 10 کوی سنجان که نزدیکترین ایستگاه به محل بود را ... ادامه »
صفحه 1 از 85اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین   
مصاحبه
برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی با رویکرد پیشگیری از اعتیاد در منطقه گردشگری گردو
برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی با رویکرد پیشگیری از اعتیاد در منطقه گردشگری گردو
تاريخ: 1396 بهمن 07 شنبه       توسط: user    نظرات: 0
نشست مهندس تاجران شهردار کلانشهر اراک با مدیر کل راه‌آهن
نشست مهندس تاجران شهردار کلانشهر اراک با مدیر کل راه‌آهن
تاريخ: 1396 آذر 27 دوشنبه       توسط: user    نظرات: 0
خودروی نیسان با بار مواد غذایی آتش گرفت
خودروی نیسان با بار مواد غذایی آتش گرفت
آتش نشانان با سرعت عمل خود آتش سوزی بامدادی خودروی نیسان را در خیابان ابوذر مهار و خاموش کردند.  ادامه...
تاريخ: 1394 آبان 04 دوشنبه       توسط: operator    نظرات: 0
آغاز ثبت نام مسابقات فوتسال و والیبال گرامیداشت دهه فجر
آغاز ثبت نام مسابقات فوتسال و والیبال گرامیداشت دهه فجر
حمید کربلایی حسنی مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک خبر داد: به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر مسابقات فوتسال و والیبال ویژه کارکنان شهرداری، مناطق و سازمان های تابعه برگزار خواهد شد.  ادامه...
تاريخ: 1393 دي 16 سه شنبه       توسط: user    نظرات: 0
اجرای طرح تفکیک از مبداء تحولی بزرگ در مدیریت پسماند
اجرای طرح تفکیک از مبداء تحولی بزرگ در مدیریت پسماند
محمد حسین ساده وند مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک در خصوص اجراي طرح تفكيك از مبداء پسماند و جلب مشاركت شهروندان،افزود: سازمان مذکور در این راستا اقدام به اجراي برنامه روزانه بازيد ميداني از سطح نواحي و تشكيل...  ادامه...
تاريخ: 1393 خرداد 21 چهارشنبه       توسط: operator    نظرات: 1
عملکرد سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری اراک در تیر ماه سال 92
عملکرد سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری اراک در تیر ماه سال 92
داوود قربانی مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری اراک در خصوص اقدامات و فعالیت‌ های صورت گرفته این سازمان درتیر ماه سال 1392 اظهار داشت: طبق برنامه ‌های مشخص شده در راستای اهداف سازمان حمل و نقل و ترافی...  ادامه...
تاريخ: 1392 مرداد 07 دوشنبه       توسط: karimi    نظرات: 0
برگزاری جلسه هماهنگی امور تنظیف شهری درسازمان مدیریت پسماند شهرداری
برگزاری جلسه هماهنگی امور تنظیف شهری درسازمان مدیریت پسماند شهرداری
محمودحسنی ضمن اعلام خبر فوق اظهار داشت: جلسه هماهنگی امور تنظیف شهری و مسایل مربوط به مکانیزاسیون خدمات شهری با حضور معاونت فنی و اجرایی سازمان، مسئول واحد دفع و پردازش و کارشناس مکانیزاسیون، ناظرین مناطق شهرداری و نماین...  ادامه...
تاريخ: 1392 ارديبهشت 15 يکشنبه       توسط: karimi    نظرات: 0
شهرهاي اينترنتي قرن 21
شهرهاي اينترنتي قرن 21
امروزه مبحث توسعه شهرها، معبري نيز به سمت شبكه جهانى (اينترنت) باز كرده است. شهرها و شهرك‌هاى جديدى در فضاى مجازى ظاهر مى‌شوند كه مصالح آنها از خشت ديجيتالى تشكيل شده است. شهرهايي الكترونيكى که در زبان عامه با ...  ادامه...
تاريخ: 1391 بهمن 24 سه شنبه       توسط: epr1    نظرات: 0
درباره شهرهای آینده
درباره شهرهای آینده
جوامع انسانی طی دهه های اخیر شاهد تحولات چشمگیر، بی نظیر و بعضا شگفت انگیزی در عرصه های مختلف بوده اند.  ادامه...
تاريخ: 1391 بهمن 24 سه شنبه       توسط: epr1    نظرات: 0
چگونگی ساخت باران مصنوعی
چگونگی ساخت باران مصنوعی
انسان از بدو پيدايش تاكنون درصدد برآمده تا شرايط نامساعد زيست محيطي اطراف خود را به نحوه دلخواه تغيير دهد و اگرچه توانسته به پيشرفتهاي قابل توجهي نيز دست يابد، اما با توجه به ماهيت متغير هوا و ويژگيهاي ديناميكي آن و نيز ...  ادامه...
تاريخ: 1391 بهمن 24 سه شنبه       توسط: epr1    نظرات: 0
تمامی حقوق این سایت برای شهرداری اراک محفوظ است    شرایط استفاده    قوانین