اخبار و مقالات

سازمان خدمات ایمنی و آتش نشانی

27
برگزاری دومین همایش مسوولین آتش‌نشانی شهرداری‌های استان مرکزی به میزبانی شهرداری اراک
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کلانشهر اراک؛دومين همايش مسوولين آتش‌نشاني شهرداري‌های استان مركزي به مناسبت هفتم مهرماه (روز ملي آتش‌نشاني و ايمني) صبح امروز ٢٧شهريورماه، با حضور رييس و پرسنل سازمان آتش‌نشاني شهرداری اراک و آتش‌نشانان استان مركزي در سالن جلسات شهرداري اراک برگزار شد. در اين جلسه آقاز... ادامه »
24
برگزاری جلسه هفتگی هم‌اندیشی کارشناسان اداره آموزش و پیشگیری
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اراک، جلسه هفتگی هم اندیشی کارشناسان اداره آموزش و پیشگیری سازمان در محل سالن آموزش برگزار شد. رییس سازمان آتش‌نشانی اراک گفت: با هدف اجرای مقررات ملی ساختمان و تسهیل روند کاری مراجعین و افرادی که اقدام به ساخت و ساز می‌نمایند، جلسات هم‌اندیشی بین کارشناسان اداره آموزش و پیشگیری ... ادامه »
21
عملیات 125 برای جلوگیری از آتش‌سوزی تانکر سوخت
چکیده: آتش‌نشانان با تلاش همه جانبه خود از بروز آتش‌سوزی تانکر 30 هزار لیتری هیدروکربنات در بلوار ورزش جلوگیری کردند. به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اراک؛ شهروندان با مشاهده نشت سوخت از یک تانکر پارک شده در خیابان در تماس با سامانه 125 آتش‌نشانی از وقوع این حادثه خبر دادند که بلافاصله ستاد فرماندهی آتش‌نشانی ارا... ادامه »
21
برخورد دو خودروی کامیون و محبوس شدن راننده یکی از آنها
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اراک؛ برخورد دو دستگاه خودروی کامیون در کمربندی شمالی، محبوس شدن و مصدومیت راننده یکی از خودروها را در پی داشت. این حادثه ساعت 14:33 دقیقه توسط رانندگان خودروهای عبوری به سامانه 125 اطلاع داده شد که با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش‌نشانی اراک بلافاصله نجاتگران ایستگاه شماره یک این سازمان واقع د... ادامه »
13
مهار شعله‌های آتش خودروی وانت پیکان
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اراک؛ شعله‌های آتش یک دستگاه خودروی وانت پیکان در خیابان طالقانی توسط آتش‌نشانان مهار و خاموش شد. وقوع این آتش‌سوزی ساعت 14:39 دقیقه روز شهروندان به سامانه 125 اطلاع‌رسانی شد و با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش‌نشانی اراک، آتش‌نشانان ایستگاه شماره 5 واقع در کوی رضوی (گر... ادامه »
10
سقوط مرد میانسال از بالای درخت در ارتفاعات اطراف هزاوه
چکیده: مرد میانسالی که در ارتفاعات اطراف روستای هزاوه از بالای درخت سقوط کرده بود توسط آتش‌نشانان به پایین کوه منتقل شد. به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اراک؛ با تماس یکی از شهروندان با سامانه 125 و اطلاع‌رسانی این حادثه، ستاد فرماندهی ‌آتش نشانی اراک بلافاصله گروه امداد و نجات ایستگاه شماره 4 این سازمان واقع در میدان... ادامه »
06
مرگ دلخراش راننده خودروی پراید در برخورد با تریلی
چکیده: برخورد شدید خودروی سواری با یک دستگاه تریلی در کمربندی جدیدالاحداث منجر به فوت راننده آن شد. به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اراک؛ این حادثه ساعت 18:34 دقیقه توسط رانندگان خودروهای عبوری به سامانه 125 اطلاع داده شد که با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش‌نشانی اراک بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه شماره 4 این سازمان از میدان فرا... ادامه »
05
رهاسازی مرد میانسال از درون چاه توسط آتش‌نشانان
چکیده: یک مرد میانسال که درون چاه افتاده و گرفتار شده بود با تلاش آتش‌نشانان رهاسازی شد. به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اراک؛ ستاد فرماندهی آتش‌نشانی اراک ساعت 15:44 با دریافت خبر وقوع حادثه، آتش‌ نشانان ایستگاه شماره یک از کوی مصطفی خمینی را به محل حادثه در خیابان پیروزی، جنب بیمارستان ولیعصر (عج) اعزام كرد. رییس س... ادامه »
04
صدور 299 دستورالعمل ایمنی ساختمان در 5 ماهه نخست سال‌جاری
چکیده: توسط اداره پیشگیری سازمان آتش‌نشانی شهرداری اراک انجام شد ادامه »
03
برگزاری مانور ایمنی و آتش‌نشانی در شرکت برق شهرستان اراک
چکیده: مانور ایمنی و آتش‌نشانی با همکاری آتش‌نشانان در محل شرکت توزیع برق شهرستان اراک برگزار شد. به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداري اراک، در راستاي حفظ آمادگی و مقابله با حوادث احتمالی، مانور ایمنی و آتش‌نشانی برای کارکنان شرکت توزیع برق شهرستان اراک در محل ساختمان اداری آن برگزار شد. رییس سازمان آتش‌نشانی شهراری ... ادامه »
صفحه 1 از 90اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین   
مصاحبه
برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی با رویکرد پیشگیری از اعتیاد در منطقه گردشگری گردو
برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی با رویکرد پیشگیری از اعتیاد در منطقه گردشگری گردو
تاريخ: 1396 بهمن 07 شنبه       توسط: user    نظرات: 0
نشست مهندس تاجران شهردار کلانشهر اراک با مدیر کل راه‌آهن
نشست مهندس تاجران شهردار کلانشهر اراک با مدیر کل راه‌آهن
تاريخ: 1396 آذر 27 دوشنبه       توسط: user    نظرات: 0
خودروی نیسان با بار مواد غذایی آتش گرفت
خودروی نیسان با بار مواد غذایی آتش گرفت
آتش نشانان با سرعت عمل خود آتش سوزی بامدادی خودروی نیسان را در خیابان ابوذر مهار و خاموش کردند.  ادامه...
تاريخ: 1394 آبان 04 دوشنبه       توسط: operator    نظرات: 0
آغاز ثبت نام مسابقات فوتسال و والیبال گرامیداشت دهه فجر
آغاز ثبت نام مسابقات فوتسال و والیبال گرامیداشت دهه فجر
حمید کربلایی حسنی مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک خبر داد: به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر مسابقات فوتسال و والیبال ویژه کارکنان شهرداری، مناطق و سازمان های تابعه برگزار خواهد شد.  ادامه...
تاريخ: 1393 دي 16 سه شنبه       توسط: user    نظرات: 0
اجرای طرح تفکیک از مبداء تحولی بزرگ در مدیریت پسماند
اجرای طرح تفکیک از مبداء تحولی بزرگ در مدیریت پسماند
محمد حسین ساده وند مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک در خصوص اجراي طرح تفكيك از مبداء پسماند و جلب مشاركت شهروندان،افزود: سازمان مذکور در این راستا اقدام به اجراي برنامه روزانه بازيد ميداني از سطح نواحي و تشكيل...  ادامه...
تاريخ: 1393 خرداد 21 چهارشنبه       توسط: operator    نظرات: 1
عملکرد سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری اراک در تیر ماه سال 92
عملکرد سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری اراک در تیر ماه سال 92
داوود قربانی مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری اراک در خصوص اقدامات و فعالیت‌ های صورت گرفته این سازمان درتیر ماه سال 1392 اظهار داشت: طبق برنامه ‌های مشخص شده در راستای اهداف سازمان حمل و نقل و ترافی...  ادامه...
تاريخ: 1392 مرداد 07 دوشنبه       توسط: karimi    نظرات: 0
برگزاری جلسه هماهنگی امور تنظیف شهری درسازمان مدیریت پسماند شهرداری
برگزاری جلسه هماهنگی امور تنظیف شهری درسازمان مدیریت پسماند شهرداری
محمودحسنی ضمن اعلام خبر فوق اظهار داشت: جلسه هماهنگی امور تنظیف شهری و مسایل مربوط به مکانیزاسیون خدمات شهری با حضور معاونت فنی و اجرایی سازمان، مسئول واحد دفع و پردازش و کارشناس مکانیزاسیون، ناظرین مناطق شهرداری و نماین...  ادامه...
تاريخ: 1392 ارديبهشت 15 يکشنبه       توسط: karimi    نظرات: 0
شهرهاي اينترنتي قرن 21
شهرهاي اينترنتي قرن 21
امروزه مبحث توسعه شهرها، معبري نيز به سمت شبكه جهانى (اينترنت) باز كرده است. شهرها و شهرك‌هاى جديدى در فضاى مجازى ظاهر مى‌شوند كه مصالح آنها از خشت ديجيتالى تشكيل شده است. شهرهايي الكترونيكى که در زبان عامه با ...  ادامه...
تاريخ: 1391 بهمن 24 سه شنبه       توسط: epr1    نظرات: 0
درباره شهرهای آینده
درباره شهرهای آینده
جوامع انسانی طی دهه های اخیر شاهد تحولات چشمگیر، بی نظیر و بعضا شگفت انگیزی در عرصه های مختلف بوده اند.  ادامه...
تاريخ: 1391 بهمن 24 سه شنبه       توسط: epr1    نظرات: 0
چگونگی ساخت باران مصنوعی
چگونگی ساخت باران مصنوعی
انسان از بدو پيدايش تاكنون درصدد برآمده تا شرايط نامساعد زيست محيطي اطراف خود را به نحوه دلخواه تغيير دهد و اگرچه توانسته به پيشرفتهاي قابل توجهي نيز دست يابد، اما با توجه به ماهيت متغير هوا و ويژگيهاي ديناميكي آن و نيز ...  ادامه...
تاريخ: 1391 بهمن 24 سه شنبه       توسط: epr1    نظرات: 0
تمامی حقوق این سایت برای شهرداری اراک محفوظ است    شرایط استفاده    قوانین