شهرداری اراک


25

برگزاری اولین نشست هم‌اندیشی اهالی کوی صنعتی با مدیران شهری منطقه یک

برگزاری اولین نشست هم‌اندیشی اهالی کوی صنعتی با مدیران شهری منطقه یک

برگزاری اولین نشست هم‌اندیشی اهالی کوی صنعتی با مدیران شهری منطقه یک

حسین زندیه وکیلی مدیر منطقه یک شهرداری اراک در خصوص این بازدید گفت: با توجه به مراجعات متعدد اهالی منطقه شهر صنعتی و دریافت شکایات کتبی و شفاهی در خصوص وجود مشکلات شهری در محله یاد شده، این منطقه بر آن شد تا با تشکیل جلسات درون منطقه‌ای به بررسی مشکلات مورد نظر بپردازد. در این راستا با هماهنگی قبلی و طی تعامل با اعضای هیات امناء مسجد امام جعفرصادق (ع) و معتمدین محل، جلسه مشترکی با حضور اهالی شهر صنعتی برگزار شود.

وی در ادامه افزود: با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده و تعامل دوسویه بین سازمان و مردم خوب شهرصنعتی مقدمات بر گزاری جلسه هم‌اندیشی در تاریخ 23 اسفند 95 انجام و اطلاع‌رسانی کامل از طریق نصب بنر و چاپ و پخش اطلاعیه در سطح بلوک‌های شهر صنعتی انجام شد و معاونین و مدیران دوائر مختلف شهرداری منطقه یک، همزمان با نماز مغرب و عشاء در جلسه مذکور شرکت نمودند.

لازم به ذکر است در این جلسه ابتدا مراسم قرعه‌کشی و اهدا جوائز شرکت‌کنندگان در طرح تشویقی سازمان پسماند شهرداری برگزار گردید و سپس نماینده محله شهر صنعتی به ارائه مشکلات شهری موجود پرداخت.

زندوکیلی مدیر منطقه یک شهرداری اراک در پایان با تشکر از حضور پرشور مردم در جلسه یاد شده، قول مساعد داد تا مشکلات و معضلات منطقه شهر صنعتی را در حد توان مرتفع و از تمام ظرفیت موجود شهرداری و سازمان‌های تابعه استفاده نماید تا رضایت شهروندان حاصل شود.

عنوان خبر
تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (435)
کد خبر: 8510