شهرداری اراک


28

قهرمانی تیم بانوان سپک‌تاکرا شهرداری اراک

قهرمانی تیم بانوان سپک‌تاکرا شهرداری اراک
تیم بانوان سپک‌تاکرا شهرداری اراک قهرمان لیگ باشگاهی کشور شد
برای اولین بار در تاریخ ورزش بانوان استان مرکزی، تیم بانوان سپک‌تاکرای شهرداری اراک با شایستگی تمام قهرمان مسابقات لیگ باشگاه‌های کشور شد.
این مسابقات از 25 تا 27 بهمن به مناسبت ایام‌ا... دهه فجر با حضور 16 تیم از سراسر کشور در مجموعه ورزشی کن تهران برگزار شد.
در این دوره 16 تیم از برترین‌های کشور در مسابقات لیگ باشگاهی حضور داشتند، که تیم‌های خراسان شمالی، نوین سازه گلستان و زنجان رقبای جدی نماینده استان در دوره نهایی این مسابقات بودند که تیم شهرداری اراک با توجه به آمادگی بسیار بالای ورزشکاران، تمرینات بسیار خوب و استعداد بالای ورزشکاران توانست مقام قهرمانی را از آن خود کند.
نماینده استان مرکزی در نخستین روز این رقابت‌ها توانست نماینده تیم گیلان نائب قهرمان فصل گذشته کشور را با نتیجه سه بر دو از پیش رو بردارد و در دومین دیدار خود نیز موفق شد همین تیم را در بخش دو نفره با نتیجه سه بر صفر شکست دهد.
شهرداری اراک هم‌چنین در سومین دیدار خود به مصاف تیم خوب لرستان رفت که با شایستگی تمام توانست این تیم را نیز در دو بخش رگو و دو نفره با نتیجه سه بر صفر شکست دهد.
تیم شهرداری اراک برای رسیدن به مرحله پایانی چهار دیدار را در راستای مسابقات لیگ باشگاهی بانوان سپک تاکرا پشت سر گذاشته بود که در این مراحل با قدرت رقبای خود را شکست داد.
شایان ذکر است، تیم بانوان سپک‌تاکرای شهرداری اراک از تیم‌هایی است که از استان مرکزی در مسابقات لیگ کشوری حضور داشت و با توجه به استعداد بالای ورزشکاران، برای اولین بار در تاریخ ورزش بانوان استان مرکزی با لیاقت و شایستگی عنوان قهرمانی این مسابقات را کسب کرد و افتخاری برای ورزش استان آفرید.
شایان ذکر است که بعد از تیم شهرداری اراک، تیم های نوین سازه گلستان و خراسان شمالی عنوان دومی و سومی را کسب نمودند.
عنوان خبر
امتیازات:: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (2404)
کد خبر: 1118