شهرداری اراک


30

نقش دلاوری‌های اهواز در حادثه تروریستی

نقش دلاوری‌های اهواز در حادثه تروریستی

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اراک؛ سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک نمایش از خودگذشتگی و دلاوری‌های مردان و زنان اهواز با نام طرح اهواز سرافراز در گالری موزه‌های خیابانی اراک با مشارکت حوزه هنری استان مرکزی انجام شده است، خبر داد.

کشاورزیان با اشاره به حادثه تروریستی اهواز اظهار کرد: در این حادثه تروریستی با همه تلخی و تاسفی که برای ایران به همراه داشت شاهد نقش آفرینی و مردان و زنان در دفاع و پناه دادن به یکدیگر و ایستادگی در برابر تروریست‌ها بودیم که این نقشی ماندگار برای همه ایرانیان است.

وی با بیان اینکه گالری موزه خیابانی اراک اواخر سال گذشته به عنوان اولین گالری موزه خیابانی کشور در اراک افتتاح شد، گفت: با توجه به اینکه خیابان شهید رجایی که یکی از خیابان‌های پرتردد شهری به نسبت سایر معابر دیگر است برای این منظور انتخاب شده است که شهروندان حین پیاده‌روی یا انجام کارهای روزانه از یک نمای زیبا و در عین حال تاثیرگذار بهره‌مند شوند.

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز اراک ادامه داد: حادثه اهواز برای همه ایرانیان یک حادثه تلخ و بازگو کننده سرافرازی و شجاعت ایرانیان بود و همه مردم از جمله شهروندان اراکی با داغ‌دیدگان حادثه همدردی و بار دیگر به ایرانی بودن خود افتخار کردند.

کشاورزیان افزود: با توجه به اهمیت این موضوع تصاویر ناب و شاخص ثبت شده از هنرنمایی ایرانیان و قصاوت دشمنان تهیه و برای تداعی سرافرازی اهواز در گالری موزه اراک به نمایش گذاشته شده است.


عنوان خبر
امتیازات:: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (544)
کد خبر: 11520