شهرداری اراک


06

متن بیانیه محمد کریم شفیعی شهردار کلانشهر اراک

متن بیانیه محمد کریم شفیعی شهردار کلانشهر اراک
شهردار اراک در بیانیه خود عنوان کرد: مشاركت موثر شهروندان، شفافيت امور، مديريت پاسخگو و نظارت عاليه شورای اسلامی شهر ضرورتی است انكارناپذير، تا كلانشهر اراک در مسير امید، نشاط و آبادانی قرار گیرد.
"بسم الله الرحمن الرحيم"
حضور در شهری تاریخ ساز، شهره به سرزمين آفتاب و طليعه دار صنعت ايران زمين، بركتی است كه امروز در سايه مهر اعتماد شما مردمان فهیم و وارسته از آن برخوردار شده ام.شهری پرآوازه در اقتصاد و صنعت، ميراث دار مردان و زنان نامداری از جنس علم، ادب، سياست و هنر اين سرزمين.
خداوند را شاكرم كه در پناه الطاف خود، همزمان با چهلمين بهار شكوهمند انقلاب اسلامی كه به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) دوران پختگی و نشاط انقلاب است،فرصت خدمت گزاری به همشهريان فهيم و پرافتخار شهرم را پيدا كرده ام.
ضمن سپاس از كليه عزیزانی كه در گذشته به انحای مختلف منشا خدمات دلسوزانه در اين شهر بوده اند، بر خود لازم ميدانم از حسن اعتماد اعضای محترم شورای اسلامی كلانشهر اراک تشكر نموده و قدردان فرصت گرانسنگ خدمت به شهروندان بزرگوار اين كلانشهر باشم.
اينجانب در پيشگاه شهروندان عزيز، خانواده معزز شهدا، جانبازان، ايثارگران و آزادگان متعهد می شوم با نهايت توان در مسير تدبير، عقلانيت و استفاده از تمامی ظرفيت های متخصصين، انديشمندان، جوانان و بانوان شهرم، اندوخته و آموخته خود را صرف اعتلای كلانشهر اراک نمايم.
ضمنا در نهایت خلوص و تواضع از تمامی نامزدهای محترم شهرداری اراک، مدیران شهری، دانشگاهیان، صنعتگران و فعالین اقتصادی، اهالی فرهنگ و هنر، اصحاب رسانه و شهروندان گرانقدرم تقاضا دارم در انجام این رسالت خطیر یاری گر خادمان خود در مدیریت شهری اراک باشند.
اطمینان قلبی دارم كه در اين مسير دشوار، مشاركت موثر شهروندان، شفافيت امور، مديريت پاسخگو و نظارت عاليه شورای اسلامی شهر ضرورتی است انكارناپذير تا كلانشهر اراک در مسير امید، نشاط و آباداني قرار گیرد.
به دعا آمده ام هم به دعا دست برآر
كه وفا با تو قرين باد و خدا ياور ما
محمدكريم شفيعی
شهردارکلانشهر اراک
عنوان خبر
امتیازات:: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (411)
کد خبر: 12619