شهرداری اراک


02

تشکیل کارگروه ایمنی و بهداشت، در سازمان مدیریت پسماند

تشکیل کارگروه ایمنی و بهداشت، در سازمان مدیریت پسماند
تشکیل کارگروه ایمنی و بهداشت، در سازمان مدیریت پسماند
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک ضمن اعلام این خبر افزود: دومین جلسه کارگروه ایمنی و بهداشت در سالن جلسات سازمان با حضور معاون فنی و اجرایی و کارشناس سازمان و مسئولین ایمنی و بهداشت و مسئولین فنی شرکت‌های خدماتی برگزار گردید.
محمود حسنی گفت: در اين جلسه بر اهميت كارگروه و نقش آن در به حداقل رساندن حوادث شغلی، پیگیری امور مرتبط با ماده 5 قانون مدیریت پسماند و افزايش بهداشت و ايمني پرسنل خدمات شهری، انجام معاینات دوره‌ای کارگران خدمات شهری و... مورد بحث و بررسي قرار گرفت و با توجه به اهميت موضوع مقرر گرديد جلسات كارگروه بصورت مستمر تشكيل و تصميمات آن اجرايي گردد.
وی بیان داشت: هم‌چنین در این جلسه مقرر شد کلیه شرکت‌های پیمان‌کاری با توجه به شرح وظایف اعلام شده و نظرات و پیشنهادات خود را در جلسه آینده کار گروه ایمنی و بهداشت ارائه دهند.
محمود حسنی هم‌چنین از امحائ پوکه‌های داروهای مخدر توسط سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک خبر داد و اظهار داشت: روز گذشته بنابر درخواست معاونت غذا و دارو استان پوکه‌های داروهای مخدر با وزنی بیش از 6600 کیلوگرم معدوم شد.
حسنی در ادامه تصریح کرد: معدوم‌سازی این اقلام در حضور نماینده محترم دانشگاه علوم پزشکی و نماینده محترم سازمان در مرکز دفن زباله انجام گردیده است.
وی در خصوص معدوم‌سازی پوکه‌ها گفت: شربت‌های متادون 25 درصد و شربت تریاک توسط مراکز و کلینیک‌های ترک اعتیاد بین متقاضیان خاص توزیع و بعد از مصرف پوکه‌های آنان جمع‌آوری می‌گردد و با دستور معاونت محترم غذا و دارو و دانشگاه علوم پزشکی استفاده غیرمجاز از این پوکه‌ها در محل دفع نسبت به معدوم‌سازی آن‌ها اقدام می‌گردد. عنوان خبر
امتیازات:: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (2115)
کد خبر: 1285