شهرداری اراک


21

تجلیل از بازیکنان و کادرفنی تیم امید شهرداری اراک

تجلیل از بازیکنان و کادرفنی تیم امید شهرداری اراک
تجلیل از بازیکنان و کادرفنی تیم امید شهرداری اراک
طی مراسمی با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و معاونت خدمات شهری شهرداری اراک از زحمات و تلاش بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم فوتبال امید شهرداری اراک تقدیر و تشکر شد.
این مراسم 18 اردیبهشت ‌ماه سال جاری در مجموعه تفریحی کوهستان هتل امیرکبیر اراک برگزار گردید.
مجتبی خراجی سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک در ابتدا این مراسم اظهار داشت: تولید فرآورده مهمترین خروجی حرفه‌‌ های ورزشی است که خوشبختانه شهرداری اراک طی مدت زمان حضور خود در ورزش قهرمانی در این مسیر موفق عمل کرده است.
وی افزود: حمایت شهرداری و شورای اسلامی شهر اراک از تیم ‌های پایه در رده‌ های جوانان، نوجوانان و امید، آینده فوتبال استان را شکوفا خواهد کرد و اگر بسترهای لازم برای ادامه این حمایت ‌ها فراهم باشد طی سالهای آتی بازیکنان بزرگی به جامعه فوتبال کشور معرفی خواهند شد.
خراجی گفت: توسعه ورزش فوتبال نیازمند وجود زیر ساخت‌ های مختلف است که شهرداری اراک به حمدالله از این زیرساخت‌ ها بهره‌ مند است.
سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک، موفقیت بازیکنان تیم امید را جرقه ‌ای برای حمایت‌ های مستمر از جوانان این شهر دانست و افزود: حضور تیم امید شهرداری اراک در لیگ دسته یک فوتبال کشور، نشان دهنده این مهم بود که اگر از ظرفیت‌ های جوانان شهر به خوبی استفاده شود، موفقیت ‌های چشمگیری حاصل خواهد شد.
وی جواز صعود تیم امید شهرداری اراک به لیگ دسته یک فوتبال کشور را ارمغانی ارزشمند بیان داشت و گفت: امیدواریم که با حمایت ‌های اعضای شورای اسلامی شهر اراک زمینه بروز استعدادهای جوانان را در ورزش فوتبال فراهم شود.
منوچهر کاظمی رییس شورای اسلامی شهر اراک در این مراسم طی سخنانی گفت: ورزش بزرگترین عامل در جهت رشد و پرورش روح و جسم است و در شرایطی که جامعه از برخی آسیب‌ های اجتماعی رنج می ‌برد، ورزش به عنوان ابزاری قدرتمند در برخورد با این ناهنجاری‌ ها بسیار کارساز می ‌باشد.
وی ضمن قدردانی از افتخار آفرینی، بازیکنان تیم امید شهرداری خاطر نشان ساخت: قهرمانی تیم امید شهرداری اراک ثابت کرد که جوانان بومی و با غیرت شهر اراک شایسته کسب عناوین درخشان در حوزه ورزش هستند و شهرداری و شورای اسلامی کلان شهر اراک همواره قدردان تلاش و مساعی آنان است .
در ادامه سید علی قائم مقامی عضو شورای اسلامی شهر اراک نیز بیان داشت: شهرداری و شورای اسلامی شهر اراک از افتخارآفرینی و کسب مقام قهرمانی تیم امید شهرداری بر خود می ‌بالد و تا حدامکان از فرهنگ ورزش به ویژه ورزش حرفه ای حمایت می ‌‌نماید.
وی تصریح کرد: سرمایه گذاری و کشف استعدادهای بالقوه در حوزه ورزش می تواند راهگشای بسیاری از معضلات اجتماعی باشد و ما امروزه مفتخریم که شهرداری اراک در این مسیر موفق عمل کرده است .
قائم مقامی در ادامه خاطر نشان ساخت: وحدت و همدلی بزرگترین عامل کسب موفقیت در عرصه ‌های گوناگون به ویژه ورزش است که جوانان و آینده داران این مملکت همواره باید آن را مد نظر و الگو خود داشته باشند.
محسن غفاری عضو دیگر شورای اسلامی شهر اراک نیز افزود: جوانان همیشه مایه مباهات و افتخار در عرصه ‌های مختلف بوده ‌اند و امروز شاهد موفقیت جوانان شهرمان در حوزه ورزش فوتبال هستیم.
معاونت خدمات شهری شهرداری اراک نیز در سخنانی کوتاه موفقیت تیم امید شهرداری در صعود به لیگ دسته یک فوتبال کشور را سرمایه ‌ای ارزشمند برای ورزش فوتبال استان عنوان نمود و افزود: شهرداری و شورای اسلامی شهر اراک همواره حمایت از ورزش را در دستور کار داشته است.
مرادعلی عباسی تصریح کرد: انشاء الله به فضل خدا و تلاش مضاعف تمامی ورشکاران و ورزش دوستان، رشته ورزشی فوتبال در استان توسعه بیشتری یابد.
شایان ذکر است در پایان این نشست نیز از بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم فوتبال شهرداری اراک با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل و قدردانی شد.
عنوان خبر
امتیازات:: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (2690)
کد خبر: 1344