شهرداری اراک


18

برگزاری نخستین همایش ملی زن و روابط عمومی

برگزاری نخستین همایش ملی زن و روابط عمومی

مدیر اداره روابط عمومی شهرداری اراک خبر داد:

برگزاری نخستین همایش ملی زن و روابط عمومی

شهریار بوالحسنی با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در سال ‌های اخیر نفوذ زنان در روابط عمومی رشد چشمگیری داشته است و هر روز تعداد بیشتری از کارگزاران زن روابط‌ عمومی‌ در مقام ‌ها و سمت‌ های مختلف به فعالیت پرداخته و یا رهبری و مدیریت سازمان‌ ها و شرکت‌ های دولتی و خصوصی را بر عهده می ‌گیرند. این گرایش جهانی با شرکت گسترده زنان در فعالیت‌ های علمی و تخصصی همگی بیانگر کارایی و نقش پررنگ زنان در عرصه ‌های مختلف است.

شهریار بوالحسنی گفت: با توجه به برگزاری نخستین همایش ملی زن و روابط عمومی، دبیرخانه دائمی کنفرانس بین ‌المللی روابط‌عمومی ایران در نظر دارد با همکاری و مشارکت سازمان ‌ها و انجمن‌ های علمی و تخصصی، این همایش را در تاریخ 17 مهرماه سال 1392 برگزار نماید.

وی در ادامه از کلیه روابط عمومی ‌های سطح استان مرکزی، برای حضور گسترده و با شکوه در نخستین همایش ملی زن و روابط عمومی، در جهت اعتلای روابط عمومی ایران دعوت بعمل آورد.

بوالحسنی تصریح نمود: ارایه مقاله در جلسات عمومی و نشست‌ های تخصصی، طرح تجارب کارگزاران زن روابط عمومی سازمان ‌ها و شرکت ‌های خصوصی و دولتی به صورت مورد کاوی از جمله برنامه ‌های در نظر گرفته شده در این همایش می ‌باشد.

وی در پایان برگزاری کارگاه ‌های آموزشی و توان ‌افزایی در زمینه روابط عمومی، تقدیر از برگزیدگان و برترین کارگزاران زن روابط عمومی و هم‌ چنین تهیه بانک جامع اطلاعات کارگزاران زن روابط عمومی را از دیگر برنامه‌ های این همایش برشمرد.

شایان ذکر است شهریار بوالحسنی مدیر اداره روابط عمومی شهرداری اراک نیز با توجه به سوابق، تجارب و همکاری‌ های صمیمانه و بیش از بیش در زمینه روابط عمومی به عنوان نماینده رسمی نخستین همایش ملی زن و روابط عمومی در استان مرکزی معرفی و منصوب گردید.

عنوان خبر
امتیازات:: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (2052)
کد خبر: 1455