شهرداری اراک


21

دومین ویژه برنامه آتش‌نشان در جشنواره رمضان

دومین ویژه برنامه آتش‌نشان در جشنواره رمضان
دومین ویژه برنامه آتش‌نشان در جشنواره رمضان
ششمین اجرای جنگ شبانه در جشنواره رمضان، به دومین ویژه برنامه آتش‌نشان اختصاص یافت.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی ، شامگاه شنبه نوزدهم مردادماه بخش جنگ شبانه جشنواره رمضان و عید فطر، به ویژه برنامه سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی اختصاص یافت.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک در حاشیه این جشنواره ضمن تبریک عیدسعید فطر به عموم شهروندان گفت: با توجه به جذابیت فعالیت‌های هنری به خصوص برای کودکان و نوجوانان، ارائه آموزش‌ها و اعلام هشدارهای ایمنی در قالب این گونه برنامه‌ها تاثیرات دو چندانی در کاهش بروز حوادث ناگوار خواهد داشت.
عبدالله اسماعیلی در ادامه افزود: در همین راستا با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و در نتیجه تعاملات صورت گرفته دو اجرای جنگ شبانه در جشنواره رمضان و عید‌سعید فطر، اختصاص به سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری داشت تا با بهره‌گیری از جاذبه‌ی برنامه‌های هنری، پیام‌های آموزشی و هشدارهای ایمنی به مخاطبین القا گردد.
وی در پایان گفت: با توجه به استقبال بیش از 8000 نفر از شهروندان در این دو ویژه برنامه انشاءالله بازخورد خوبی خواهد داشت و از شهروندان عزیز خواستارم در به کارگیری نکات ایمنی دقت و جدیت به عمل آورند تا هیچگاه شاهد بروز رخدادهای ناگوار نباشیم.
عنوان خبر
امتیازات:: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (2119)
کد خبر: 1517