شهرداری اراک


23

جشنواره رمضان به ایستگاه آخر رسید

جشنواره رمضان به ایستگاه آخر رسید
مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک خبر داد:
جشنواره رمضان به ایستگاه آخر رسید
حمید کربلایی حسنی مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک با اعلام خبر فوق اظهار داشت: هشتمین و آخرین مرحله از اجرای جشنواره رمضان به طور ویژه به سازمان مدیریت پسماند اختصاص داده شد.
وی در ادامه افزود: این مراسم با حضور رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر اراک، شهردار، معاونین خدمات شهری، فرهنگی اجتماعی و مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک برگزار شد و به طور خاص به انتقال پیام ‌های آموزشی، اهداف و عملکرد سازمان مدیریت پسماند پرداخته شد.
بهادری نایب رئیس شورای اسلامی شهر اراک در این مراسم با ایراد سخنانی در خصوص وظایف فرهنگی شهرداری اظهار داشت: شهرداری وظایفی در حوزه فرهنگ سازی و آموزش ‌های شهروندی در قبال شهروندان دارد که همواره سعی نموده تا با ارائه طرح‌ های فرهنگی این مباحث را در راستای ارتقاء نشاط اجتماعی در سطح شهر به مرحله اجرا گذارد.
وی در ادامه ضمن ابراز خرسندی از فعالیت‌ های صورت گرفته توسط سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک افزود: به دلیل استقبال بی نظیر شهروندان، این مراسم به مناسبت عید سعید فطر در سه نقطه از سطح شهر به طور هم زمان اجرا گردید.
بهادری در پایان از همکاری و مساعدت شهروندان فهیم در برگزاری این مراسم طی 8 شب تشکر نمود و نوید استمرار این دست از برنامه ‌ها را به شهروندان فهیم اراکی داد.
اجرای برنامه طنز رادیویی، موسیقی پاپ، نمایش عروسکی با محوریت مدیریت پسماند توسط گروه عروسکی ساسان و اجرای نمایش کمدی محلی از برنامه ‌های اجراشده در این جشنواره بود که به شدت مورد استقبال حاضرین قرار گرفت.
شایان ذکر است طبق نظرسنجی بعمل آمده، 93.7 درصد از حاضرین رضایت‌مندی خود را از برنامه‌های جشنواره رمضان و عید فطر اعلام نموده که این مهم برگ زرینی در کارنامه سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک است.
عنوان خبر
امتیازات:: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (2005)
کد خبر: 1522