شهرداری اراک


08

رضایتمندی شهروندی از عملکرد مدیریت شهری،خوب ارزیابی می شود

رضایتمندی شهروندی از عملکرد مدیریت شهری،خوب ارزیابی می شود
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، در نشست مشترک کاری مهندس شفیعی شهردار کلانشهر اراک با مهندس عرفانی و مهندس سرآبادنی، مدیران عامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی و آبفای شهرستان اراک که با حضور معاونین و مدیران شهرداری، در راستای تعاملات کاری فی مابین جهت خدمت رسانی هرچه بهتر و بیشتر به شهر و شهروندان برگزار گردید، بر انجام تعهدات مطالبات طرفین با انجام تشریفات قانونی تاکید شد.
مهندس شفیعی در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از همکاری و تعامل بسیار ارزنده شرکت آبفا استان مرکزی در انجام پروژه‌های مدیریت شهری افزود: یکی از عوامل توسعه در شهر، هماهنگی بین بخشی دستگاه های خدمات رسان می باشد که این امر در حوزه‌های مختلف از سوی شهرداری در حال پیگیری است و شرکت آب و فاضلاب از آن دسته دستگاه‌های اجرایی است که با بیشترین همکاری در راس آنها قرار دارد.
در ادامه جلسه مهندس عرفانی مدیرعامل شرکت آبفا استان مرکزی، بیان داشت: مسلما همسویی فعالیت‌های شهری در عملکرد دستگاه‌ها نمود پیدا می‌کند و رضایتمندی شهروندان از عملکرد شهرداری در مراجعات مردمی به سازمان آبفا مشهود است.
مهندس سرآبادانی مدیر عامل شرکت آبفا شهرستان اراک نیز در همین راستا افزود: در ارتباطات مردمی که در مناطق آبفا صورت می گیرد، رضایتمندی شهروندی از عملکرد شهرداری را می توان مشاهده کرد.
عنوان خبر
امتیازات:: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (551)
کد خبر: 15447