شهرداری اراک


16

به مناسبت گرامیداشت روز جهانی معلولین صورت گرفت تجلیل از کارمند معلول شاغل در شهرداری منطقه سه

به مناسبت گرامیداشت روز جهانی معلولین صورت گرفت تجلیل از کارمند معلول شاغل در شهرداری منطقه سه

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری،به مناسبت هفته جهانی معلولین مراسم تجلیل از  کارمند معلول شاغل در شهرداری منطقه سه با حضور شهردار، معاون ومدیران این منطقه برگزار شد.


عزیزمحمدی شهردار منطقه سه اراک، تلاش و فعالیت کارکنان معلول شهرداری همگام با سایر کارکنان را شایسته قدردانی دانست و گفت: این روز بهانه خوبی برای تقدیر از زحمات این قشر به خصوص پرسنل معلول است که در هر واحد و قسمت با تلاش و پشتکار وظایف خود را برای خدمت رسانی به شهروندان به خوبی انجام می‌دهند.


وی با بیان اینکه معلولین با عزم و اراده خود در جامعه، اثبات نمودند که معلولیت، محرومیت نیست اظهار کرد: معلولان این باور را در جامعه ایجاد کرده اند که معلول یک فرد ناتوان وابسته نیست، بلکه عاملی برای اثبات و استفاده از سایر توانمندی های این اشخاص است.موفقیت‌های به دست آمده توسط افراد معلول محدودیت‌هایشان را به دست فراموشی می‌سپارد. 


وی تغییر نگرش نسبت به معلولین را ضروری دانست و افزود: توجه به توانایی ها و احترام به شخصیت معلولین و ایجاد فرصت های برابر برای آنها جهت حضور فعال اجتماعی در تمامی عرصه ها لازم است . جامعه پوینده و بالنده نیازمند مشارکت همه اقشار جامعه بویژه معلولین است و حمایت از جامعه معلولان نیازمند مشارکت همگانی است. افراد معلول شاغل در شهرداری بسیار توانمند و لایق هستند و  با وجود نقص در برخی توانائی های خود بسیاری از استعدادهای دیگر آنها رشد داشته و با هوشیاری و پشتکار همگام با سایر همکاران فعالیت می کنند.


در پایان این جلسه با اهدای لوح تقدیر از کارمند معلول شاغل در مجموعه شهرداری منطقه ۳،تجلیل شد.
عنوان خبر
امتیازات:: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (92)
گروه خبر: منطقه3
کد خبر: 15743