شهرداری اراک


21

اقدامات ویژه سازمان مدیریت پسماند برای برگزاری باشکوه مراسم عزاداری

اقدامات ویژه سازمان مدیریت پسماند برای برگزاری باشکوه مراسم عزاداری

غلامعلی لطیفی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک گفت:

اقدامات ویژه سازمان مدیریت پسماند برای برگزاری باشکوه مراسم عزاداری

غلامعلی لطیفی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک ضمن اعلام این خبر افزود: فرا رسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبداله حسین(ع) را به تمامی شهروندان و مسلمانان تسلیت و تعزیت می‌گوییم. وی در ادامه بیان داشت: با توجه به این که پاکیزگی و نظافت نشانه ایمان و رعایت آن برای مسلمانان واجب است، شهروندان باید در برگزاری مراسم ‌های عزاداری، زیبایی چهره شهر را حفظ نمایند.

وی همچنین با اعلام آماده باش نیروهای خدمات شهری برای نظافت شهر در ایام سوگواری اباعبدالله حسین (ع) افزود: جمع‌آوری پسماندهای خانگی و تخلیه مخازن مکانیزه، در تمامی محورها با مدنظر قرار دادن برنامه شبانه هیات‌های عزاداری انجام شده است به گونه ای که زمان فعالیت خودروهای جمع آوری پسماندها با حرکت هیات های عزاداری در معابر تداخل نداشته باشد.

وی همچنین از تیم های کارگری با حداکثر ظرفیت و توان در روزهاي تاسوعا، عاشورا و شام غريبان جهت پاکسازي معابر و انهار و تخليه مداوم مخازن زباله جهت خدمت به عزاداران حسینی نام برد. وی با بیان اینکه بیشتر آلودگی‌ها مربوط به پراکندگی ظروف یکبار مصرف حاصل از برپایی ایستگاه‌های صلواتی و پخش نذورات است گفت: از تمام شهروندان و مدیران هیات‌های عزاداری امام حسین(ع) استدعا داریم سازمان مدیریت پسماند شهرداری را از این حیث یاری نمایند تا امور مربوط به نظافت شهر به خصوص مسیرهای حرکت هیات‌ها و دسته‌های عزاداری به بهترین شکل ممکن صورت گیرد.

عنوان خبر
امتیازات:: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1718)
کد خبر: 1687