شهرداری اراک


28

بازدید سرزده شهردار اراک از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی

بازدید سرزده شهردار اراک از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی

بازدید سرزده شهردار اراک از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی

محمد ابراهیم عباسی شهردار شهر اراک به صورت سرزده از تمامی قسمت های ستادی، مرکز پیام و ایستگاه مرکز سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک بازدید به عمل آورد.

در ابتدای این بازدید عبداله اسماعیلی مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک ضمن معرفی واحدها، مسوولین و کارشناسان مربوطه، از مسوولین سازمان درخواست نمود تا وظایف و نحوه انجام امور محوله خود را شرح دهند.

در ادامه مسوولین قسمت های مختلف نیز ضمن تشریح دقیق وظایف و نحوه عملکرد واحد مربوطه، به رهنمودهای شهردار اراک در راستای عملکرد بهتر گوش فرا دادند.

شایان ذکر است واحد آموزش از جمله واحدهایی بود که مورد توجه خاص شهردار قرار گرفت. وی در این راستا به ارائه توصیه های لازم در خصوص آموزش شهروندی به خصوص مجتمع های مسکونی، به مسوول و کارشناسان واحد مذکور پرداختند.

در ادامه جلالوندی مسوول واحد آموزش سازمان نیز ضمن ارائه گزارش و با بیان اینکه آموزش های شهروندی در نقاط مختلف شهر توسط سازمان در حال اجرا می باشد، به اهمیت احداث مرکز آموزش اشاره کرد و فقدان آن را یکی از مهمترین دغدغه های این واحد عنوان نمود.

اسماعیلی مدیرعامل سازمان آتش نشانی در ادامه خواستار همکاری و مساعدت بیش از پیش شهردار اراک مبنی بر احداث مرکز آموزش در آینده ای نه چندان دور شد.

عباسی در ادامه از ایستگاه مرکز و ستاد فرماندهی (مرکز پیام) سازمان نیز بازدید به عمل آورد که مسوولین این واحدها نیز به ارائه توضیحاتی در خصوص وظایف آتش نشانان و نحوه عملکرد آنان در شیفت های کاری پرداختند.

شایان ذکر است در طی این بازدید یک حادثه از ستاد فرماندهی به ایستگاه مرکز اعلام و آتش نشانان با سرعت بالا به محل حادثه اعزام شدند که سرعت عمل بالای آتش نشانان مورد توجه شهردار اراک قرار گرفت.

در پایان این بازدید محمد ابراهیم عباسی شهردار کلان شهر اراک ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های شبانه روزی و بی دریغ پرسنل سازمان گفت: تمامی پرسنل مجموعه شهرداری می بایست در راستای اجرای وظایف محوله، خدمت صادقانه به همنوعان و شهروندان را سرلوحه کاری خود قراردهند.

عنوان خبر
امتیازات:: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (2639)
کد خبر: 1693