شهرداری اراک


29

مروری بر فعالیت‌های اخیر سازمان حمل و نقل و ترافیک

مروری بر فعالیت‌های اخیر سازمان حمل و نقل و ترافیک

مروری بر فعالیت‌های اخیر سازمان حمل و نقل و ترافیک

سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری اراک با تعهدی که نسبت به شهروندان دارد همانند گذشته با تلاش‌های شبانه‌روزی نیروهای متعهد و دلسوز خود از هیچ کوششی در زمینه حل مشکلات ترافیکی در سطح شهر دریغ نخواهد کرد.

محمد عسگری مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری اراک طی گزارشی به پاره‌ای از توضیحات پیرامون اقدامات اخیر سازمان پرداخت و اظهار داشت: در هفته پایانی اردیبهشت ماه سال جاری و با عنایت به اهداف اصلی سازمان، که همان برطرف کردن مشکلات ترافیکی در سطح شهر اراک می‌باشد، این سازمان اقدام به اجرای چند پروژه در سطح شهر نموده است که یکی از مهمترین این فعالیت‌ها ایمن‌سازی ورودی شهرک رضوی از کمربندی جنوبی می‌باشد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه این پروژه به جهت ایمن‌سازی بیشتر این خروجی از کمربندی جنوبی انجام گردیده، افزود: در این طرح که سابق با استوانه‌های ترافیکی ایمن‌سازی شده بود در مساحتی بیشتر و با اضافه کردن بشکه و استوانه‌های ترافیکی اصلاح و مجدد ایمن‌سازی گردید.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری اراک ایمن‌سازی بلوار پیروزی را یکی از دیگر از اقدامات اخیر سازمان عنوان نمود و در این خصوص گفت: در راستای ساخت بلوار جدیدالاحداث در خیابان پیروزی، حدفاصل میدان سرداران تا میدان ولیعصر (عج) و به منظور جلوگیری از به وجود آمدن مشکلات ترافیکی به دلیل ساخت این بلوار ایمن‌سازی این طرح انجام شده و همچنان تا پایان اجرای طرح ادامه خواهد داشت.

عسگری همچنین با اشاره به اجرای عملیات خط‌کشی در بوستان ملت، عنوان داشت: این طرح به منظور آماده‌سازی بوستان جهت افتتاح انجام گردیده که در این راستا بوستان بزرگ ملت به خط‌کشی‌های عابر پیاده، خط‌کشی‌های طولی به متراژ 1600 متر و همچنین خط‌کشی‌های پارکینگ به میزان 90 دستگاه خودرو تجهیز گردیده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، ایمن‌سازی طرح پایانه سرداران را از دیگر اقدامات سازمان حمل و نقل و ترافیک برشمرد و اظهار داشت: ایمن‌سازی پایانه سرداران نیز که در راستای اجرای فاز دوم پایانه صورت گرفته بود همچنان تا پایان اجرای طرح ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری اراک افزود: نصب گاردریل در ابتدای کوی سجادیه یکی دیگر از فعالیت‌های صورت گرفته سازمان می‌باشد و در این طرح که در حدفاصل میدان بنی‌هاشم تا ابتدای کوی سجادیه در حال اجرا می‌باشد، حاشیه مسیر به گاردریل مجهز گردید که سطح ایمنی مسیر را تا حد بالایی تامین می‌نماید.

عسگری در پایان ضمن بیان مطالب فوق خاطرنشان ساخت: سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری اراک با تعهدی که نسبت به شهروندان داشته همانند گذشته با تلاش‌های شبانه‌روزی نیروهای متعهد و دلسوز خود از هیچ کوششی در زمینه حل مشکلات ترافیکی در سطح شهر دریغ نخواهد کرد.

عنوان خبر
امتیازات:: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1400)
کد خبر: 4863