شهرداری اراک


25

برگزاری سومین شب از جشنواره شوق بندگی در پارک شهر

برگزاری سومین شب از جشنواره شوق بندگی در پارک شهر
برگزاری سومین شب از جشنواره شوق بندگی در پارک شهر
سومین شب از جشنواره شوق بندگی با محوریت موضوعی فرهنگ ترافیک در پارک شهر برگزار گردید.
در این برنامه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و طنین سرود جمهوری اسلامی، گروه تواشیح بریر همدانی به روی صحنه آمده و با اجرای زیبای خود، حال و هوای خاصی به جشنواره بخشیدند. پس از آن گروه عروسکی سامان به اجرای نمایش با موضوع نکات شهروندی در خصوص فرهنگ ترافیک پرداختند که مورد توجه حضار به ویژه کودکان حاضر در برنامه قرار گرفت. بخش بعدی برنامه اجرای موسیقی توسط فضلعلی خواننده جوان کلانشهر اراک بود که با استقبال حضار همراه گردید. پایان بخش جنگ این شب اجرای طنز رادیویی بود که دقایقی خنده را بر لبان شهروندان حاضر در این جشن جاری ساخت.
در حاشیه برگزاری این جشنواره به مناسبت هفته حجاب و عفاف و روز عفاف و حجاب میراث ملی و دینی ایرانیان به صورت نمادین از یکی از خردسالان محجبه حاضر در برنامه تقدیر به عمل آمد.
در حاشیه این جشــنواره مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشــی، توجه به معضلات شهری در زمینه های ترافیک، نگهداری فضای سبز، مدیریت پسماند، ایمنی و آتش نشانی و فرهنگسازی در این راستا را از جمله وظایف خطیر سازمان فرهنگی ورزشی عنوان نمود و از همشـهریان کلانشهر اراک جهت حضور در جشــنواره شوق بندگی در شب های آتی در بوسـتان های ولیعصر و دبیرستان شهید رجایی کوی علی بن ابیطالب(ع) دعوت به عمل آورد. عنوان خبر
امتیازات:: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1119)
کد خبر: 5103