شهرداری اراک


30

برخورد مرگبار پراید با خاور در پی رعایت نکردن اصول صحیح رانندگی

برخورد مرگبار پراید با خاور در پی رعایت نکردن اصول صحیح رانندگی
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک خبر داد:
برخورد مرگبار پراید با خاور در پی رعایت نکردن اصول صحیح رانندگی
رعایت نکردن اصول صحیح رانندگی برخورد مرگبار خودروی سواری را با یکدستگاه خاور در جاده فراهان در پی داشت.
عبداله اسماعیلی گفت: با اعلام خبر حادثه تصادف بین دو خودرو و محبوس شدن سرنشینان یکی از خودروها به سامانه 125 ، ستاد فرماندهی آتش نشانی اراک زنگ ایستگاه 140 را به صدا درآورد و آتش نشانان به همراه گروه امداد و نجات راهی محل حادثه در جاده فراهان، سه راهی آزادمرزآباد شدند.
وی درخصوص این حادثه مرگبار گفت: با رسیدن به محل حادثه یک دستگاه خودرو سواری پراید به شدت با قسمت بغل یک دستگاه خاور حامل نخاله برخورد کرده و شدت این حادثه به حدی بود که راننده خودرو سواری به همراه دو نفر دیگر از 8 سرنشین این خودرو داخل اتاقک درهم پیچیده آن محبوس شده بودند.
اسماعیلی افزود: آتش نشانان به محض رسیدن ضمن قطع برق خودروها و رعایت تمام نکات ایمنی و مسدود کردن مسیر عبور دیگر خودروها عملیات خود را آغاز کردند و با استفاده از ابزار نجات و ست هیدرولیک مشغول بریدن قسمتهایی از خودروی سواری شدند.
وی خاطرنشان ساخت: با تلاش نیروهای عملیات راننده و دو سرنشین دیگر پراید که هر دو خانم بودند از خودرو بیرون کشیده شدند، اما مرگ راننده متاسفانه توسط عوامل اورژانس حاضر در محل حادثه تایید شد.
مدیر عامل سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک در ادامه گفت: سرنشینان خودرو دیگر که همگی مصدوم شده بودند توسط نیروهای اورژانس به بیمارستان منتقل شدند که در بین آنها یک دختربچه 6 ساله دچار مرگ مغزی شده بود.
گفتنی است؛ آتش نشانان با ایمن سازی و حمل خودرو توسط جرثقیل و تحویل محل حادثه به عوامل راهور و انتظامی به عملیات خود پایان دادند.همچنین علت این حادثه توسط عوامل راهور در دست بررسی می باشد. عنوان خبر
امتیازات:: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1512)
کد خبر: 5113