شهرداری اراک


30

تمدید مهلت ارسال آثار به فراخوان طراحی المان های شهری بهار 95 سازمان زیباسازی تا تاریخ 20آذرماه سال 95

تمدید مهلت ارسال آثار به فراخوان طراحی المان های شهری بهار 95 سازمان زیباسازی تا تاریخ 20آذرماه سال 95
تمدید مهلت ارسال آثار به فراخوان طراحی المان های شهری بهار 95 سازمان زیباسازی تا تاریخ 20آذرماه سال 95
فاطمه عسگری مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اراک،  با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در پی استقبال هنرمندان و طراحان سراسر کشور جهت شرکت در فراخوان طراحی المان های شهری بهار 95 سازمان زیباسازی شهرداری اراک و درخواست مکرر کلیه  علاقمندان برای تمدید مهلت ارسال آثار ، دبیرخانه این فراخوان مهلت ارسال آثار را تا  تاریخ 20 آذر ماه سال جاری تمدید نموده است.
مدیرعامل سازمان زیباسازی ضمن اشاره به اینکه هدف از برگزاری این فراخوان ، زیباسازی چهره شهر و هویت بخشی به شهر اراک و بسترسازی و فراهم کردن فرصتی برای جلب حداکثری مشارکت هنرمندان ، طراحان و معماران و کلیه علاقمندان از سراسر کشور در ارائه طرح‌ها و پیشنهادها برای طراحی و ساخت المان های شهری فضای شهر اراک می باشد، بیان نمود : این فراخوان در 5 موضوع  آیین ها و سنت های بومی و ملی و نوروز ، حجم سبز ، هویت شهری  ، زندگی و مفاهیم اخلاقی و معنوی و به صورت ملی برگزار خواهد شد .
فاطمه عسگری در ادامه افزود : با توجه به اینکه این زمان به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد از کلیه علاقه مندان جهت شرکت در مسابقه دعوت بعمل می آید تا مدت زمان تعیین شده نسبت به شرکت در مسابقه و ارسال طرح اقدام نمایند.
وی در ادامه عنوان نمود : پس از اتمام  مهلت ارسال طرح های آثار حجمی به دبیرخانه این فراخوان، کلیه آثار ارسالی شرکت کنندگان توسط اعضای هیات داوری که متشکل از 6 تن از اساتید و هنرمندان برجسته کشوری و بین المللی آقایان :  دکتر محمد عارف ( مردم شناسی و هنر ) ، محمد حسن عماد (مجسمه ساز )، سید مجتبی موسوی (مجسمه ساز) سعید شهلاپور (مجسمه ساز) دکتر نصر اسلامی مجاور ی ، مظاهر آذرپی (مجسمه ساز) داوری خواهند شد و آثار منتخب هیات داوران پس از طی نمودن مراحل کارشناسی، بررسی مشخصات فنی طرح ، مصاحبه و توافق با صاحبان آثار در مرحله سفارش نهایی ساخت و نصب آثار قرار می گیرد  .
وی در پایان گفت :  شرکت در این مسابقه داوطلبانه بوده و از شرکت‌کنندگان هیچگونه هزینه‌ای دریافت نمی‌گردد و کلیه شرکت کنندگان می بایست فایل طرح های خود را بر اساس آیین نامه این فراخوان از طریق پست الکترونیکzibasazi.arak@gmail.com   و یا در قالب لوح فشرده به آدرس دبیرخانه فراخوان ارسال  نمایند .
لازم به ذکر است علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت آیین نامه فراخوان و یا ارائه نقطه نظرات، پیشنهادات و سوالات احتمالی در خصوص این فراخوان به نشانی اینترنتی www.zibasazi-arak.ir مراجعه نمایند و یا از طریق شماره تلفن 32234081-086 با دبیرخانه فراخوان تماس حاصل فرمایند . عنوان خبر
امتیازات:: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1345)
کد خبر: 5662