شهرداری اراک


01

ایجاد تعامل و همکاری دوسویه با نیروی انتظامی

ایجاد تعامل و همکاری دوسویه با نیروی انتظامی
ایجاد تعامل و همکاری دوسویه با نیروی انتظامی
مرادی مدیر منطقه 3 شهرداری اراک گفت : ایجاد تعامل و همکاری دوسویه با ارگان های مرتبط با وظایف شهرداری از جمله اهداف و سیاست های کاری خصوصا در فعالیت های اجرایی منطقه بوده که اینگونه فعالیت هادرحوزه خدمات شهری و شهرسازی و نیز جلوگیری از ساخت وسازهای  غیر مجاز عمدتا با پیچیدگی ها و در گیری های خاص همرا ه می باشد که عدم تعاملات لازم فی مابین باعث توقف  ویا خلل در انجام امورات اجرایی منطقه بوده و خواهد بود ، یکی از دستگاه هایی که شهرداری همواره با آن در تعامل و همکاری بوده نیروی انتظامی است .
وی در ادامه افزود : احساس نیاز و همکاری  هر چه بیشتر با نیروی انتظامی همچنین انتصابات اخیر ریاست جدید کلانتری سنجان ما را بر آن داشت تا به اتفاق جمعی از مسوولین منطقه دیداری دوستانه و نزدیک جهت آشنایی بیشتربا پرسنل نیروی انتظامی از کلانتری 16 سنجان داشته باشیم.
 در این جلسه سروان نصیری ریاست کلانتری از این دیدارصمیمانه احساس خرسندی کرده و گفت: امیدواریم ما نیز درحیطه وظایف خود بتوانیم شهرداری را در پیشبرد اهداف خود که خدمت رسانی بهتر و بایسته تری به شهروندان گرامی می باشد به نحو احسن یاری رسانیم .   عنوان خبر
امتیازات:: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (621)
کد خبر: 5963