شهرداری اراک


01

برگزاری محفل انس با قرآن و عترت در مدرسه شاهد حاج عباس نجفی

برگزاری محفل انس با قرآن و عترت در مدرسه شاهد حاج عباس نجفی
برگزاری محفل انس با قرآن و عترت در مدرسه شاهد حاج عباس نجفی
مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری، خبر داد: محفل انس با قرآن و عترت ظهر روز سه شنبه 29 دی ماه مقارن با نماز ظهر و عصر با حضور قاریان و حافضان قرآن کریم با استقبال بی نظیر دانش آموزان و حضور مسوولین، در مدرسه شاهد شهید حاج عباس نجفی برگزار گردید.
کربلایی حسنی ادامه داد: در این محفل با شکوه که به مناسبت میلاد مبارک امام حسن عسگری (ع) و گرامیداشت شهید مدافع حرم محمد زهره وند برگزار گردید و پس از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر، ابتدا استاد شیخی قاری برجسته استان قرائت را با صوتی دلنشین آغاز نمود، سپس باقری مدیر مدرسه لحظاتی حضور قاریان، مسوولین و دانش آموزان را خیر مقدم گفته و از سامان فرهنگی ورزشی برای برگزاری این مراسم تشکر نمود.
 وی خاطرنشان ساخت: ربیعی مداح پرشور اهل بیت نیز دقایقی به مناسبت میلاد امام حسن عسگری (ع) مولودی خوانی کرده و حضار را به وجد آورد. در بخش بعدی این محفل نورانی اکبری حافظ کل قرآن کریم برای دقایقی با تسلط کامل سوالات حاضرین را پاسخ گفت. پایان بخش محفل این روز قرائت دلنشین و شیوای استاد مهدی ساعد نفر دوم مسابقات قرآن کریم در رشته قرائت در سال 1394 بود که فضای محفل انس با قرآن کریم را عطر آگین نمود. عنوان خبر
امتیازات:: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1052)
کد خبر: 5966