شهرداری اراک


01

تعویض و مرمت 4300 عدد سرچراغ استوانه‌ای تقاطع‌های غیرهمسطح

تعویض و مرمت 4300 عدد سرچراغ استوانه‌ای تقاطع‌های غیرهمسطح

با هزینه‌ای بالغ بر 60 میلیون ریال اجرا گردید؛

تعویض و مرمت 4300 عدد سرچراغ استوانه‌ای تقاطع‌های غیرهمسطح

سازمان زیباسازی شهرداری اراک 4300 عدد سرچراغ استوانه‌ای کلاهدار نصب شده بر روی هندریل پل‌های غیرهم‌سطح شهر اراک را تعویض و مرمت نمود.

فاطمه عسگری مدیر عامل سازمان زیباسازی در این خصوص اظهار داشت: به منظور تامین روشنایی فضای پل‌ها در شب و افزایش زیبایی فضاهای شهری در شب، سازمان زیباسازی شهرداری اراک نسبت به نصب و حفظ و نگهداری مستمر سرچراغ‌های استوانه‌ای کلاهدار بر روی نرده‌های تعدادی از پل‌ها و تقاطع های غیرهم‌سطح شهر اراک اقدام می‌نماید.

وی در ادامه با بیان اینکه این چراغ‌ها به گونه‌ای متنوع‌تر و زیباتر از روشنایی نورهای رایج، چهره جذابی به پل می‌بخشند گفت: سازمان زیباسازی شهرداری اراک در این راستا نسبت به نصب مجدد سرچراغ‌های ربوده شده و رفع عیوب و نواقص و اتصالات برقی حدود 4300 عدد از این چراغ‌های استوانه‌ای نصب شده بر روی نرده‌های پل‌های فراهان، جهاد، محیط‌زیست، شهید بختیاری، انقلاب، خیبر و فتاحی و شهید فتحی با هزینه‌ای بالغ بر 60 میلیون ریال اقدام نموده است.

عسگری خاطرنشان ساخت: عملیات مرمت سرچراغ‌های استوانه ای از ابتدای سال جاری به صورت مستمر هر 3 ماه یکبار توسط پرسنل اداره فنی و هنری این سازمان و با همکاری بخش خصوصی به صورت شبانه صورت می‌گیرد و شامل: رفع اتصالات و تهیه درب‌ها و سرچراغ‌های استوانه‌ای، طلق‌های رنگی، کابل‌ها و سرپیچ‌های معیوب و یا تخریب و ربوده شده می‌باشد.

وی در پایان با بیان اینکه این اقدام گامی دیگر در راستای بهسازی محیط و سیما و منظر شبانه شهر اراک می‌باشد، خواستار همکاری و مشارکت بیشتر شهروندان در حفظ و نگهداری مبلمان شهری شد.

عنوان خبر
امتیازات:: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (997)
کد خبر: 6164