شهرداری اراک


30

نظافت شهر در عزاداریی‌های حسینی توسط سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک

نظافت شهر در عزاداریی‌های حسینی توسط سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک
نظافت شهر در عزاداریی‌های حسینی توسط سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک
محمود حسنی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک اظهار داشت: طي روزهاي عاشورا و تاسوعاي حسيني نيروهاي سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک، زباله‌هاي سطح شهر را به صورت ويژه جمع‌آوري خواهند کرد.
وی با بیان اینکه پخش نزورات در کنار خیابان‌ها، معابر و رها کردن ظروف یکبارمصرف توسط عابرین خود از علل مهم پخش زباله می‌باشد تصریح کرد: لازم است از سوی صدا و سیما، و هم‌چنین هیئت ها نسبت به آموزش شهروندان جهت جلوگیری از رها نمودن ظروف در خیابان‌ها و معابر اقدام لازم صورت پذیرد.
وي ادامه داد: کارگران خدمات شهری هم‌چون سال‌های گذشته در ايام محرم و صفر امسال، خدمات خوبي به شهروندان ارائه خواهند داد و در مقابل انتظار می‌رود که شهروندان عزیز نیز در پاکیزه نگه‌داشتن محیط ما را یاری نمایند.
وی هم‌چنین از نصب 250سطل زباله مخصوص پسماندهای خشک در حاشیه خیابان‌ها خبر داد و افزود: شهروندان می‌توانند ظروف یکبار مصرف و زباله‌های خود را در سطل‌های مخصوص پسماندهای خشک تعبیه شده توسط سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک قرار دهند.
محمود حسنی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک در پایان از شهروندان اراکی خواست نمود که در راستای حفظ نظافت و زيبايي شهر و ارائه‌ي خدمات بهتر و ارزنده‌تر سازمان مدیریت پسماند را ياري نمایند.
عنوان خبر
امتیازات:: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (2190)
کد خبر: 693