شهرداری اراک


30

اجرای عملیات بهسازی کوچه های میعاد ، دارالقرآن در خیابان شهید بهشتی

اجرای عملیات بهسازی کوچه های میعاد ، دارالقرآن در خیابان شهید بهشتی
اجرای عملیات بهسازی کوچه های میعاد ، دارالقرآن در خیابان شهید بهشتی
حجت اله مرادی مدیر منطقه دو شهرداری اراک ، اعلام داشت:عملیات بهسازی کوچه های میعاد و دارالقرآن و فرعی های منشعب از آنها شامل کوچه های سجاد، عدلی، بن بست اقتصاد و بن بست داوری اجرا گردید.
وی با بیان این مطلب که شناسایی و رسیدگی و سامان دهی وضعیت معابری که احتیاج به بهسازی دارند از جمله وظایف شهرداری می باشد افزود:وضعیت کوچه های فوق الذکر به علت ناهموار بودن آسفالت نامناسب بوده و تردد خودروها را با مشکل مواجه کرده بود به همین دلیل کندمان محل های دارای پستی و بلندی توسط بیل بکهو انجام گرفته و مقدار حدود 14 کامیون ضایعات حاصله از آن بارگیری و جا به جا گردیده ونیز مقدار حدود 8 کامیون بیس جهت تسطیح و ریگلاژ و زیرسازی آسفالت و جداول اجرا شده است.
وی افزود:همچنین روکش آسفالت کوچه های بن بست اقتصاد و بن بست داوری به صورت کلی و مابقی کوچه ها نیز لکه گیری و تسطیح گردیده که تناژ آسفالت به کار رفته در این عملیات حدود 225تن می باشد و به منظور هدایت و جمع آوری آبهای سطحی نیز عملیات جدول گذاری کتابی به متراژ حدود 25 متر طول اجرا گردید.
مرادی در خاتمه خاطر نشان ساخت:به منظور اجرای عملیات بهسازی کوچه های مذکور تعداد 13 نفر از پرسنل خدوم دایره امانی منطقه به مدت 11 روز، روزانه حداقل 10 ساعت مشغول به کار بوده اند تا رضایت ساکنین آن منطقه و رانندگان وسایط نقلیه که از این معابر تردد می کنند را جلب کرده و خدماتی هر چه مطلوبتر به شهروندان ارائه نماییم. عنوان خبر
امتیازات:: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (951)
کد خبر: 7025