شهرداری اراک


29

شهرداری اراک - سایپا؛ اولین حضور لیگ برتری

شهرداری اراک - سایپا؛ اولین حضور لیگ برتری

شهرداری اراک - سایپا؛ اولین حضور لیگ برتری

تیم والیبال شهرداری اراک در اولین دیدار خود به مصاف سایپا خواهد رفت.

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک خبرداد: تیم والیبال این باشگاه در اولین دیدار خود در مسابقات لیگ برتر والیبال کشور چهارشنبه ۲۸ مهرماه در سالن ورزشی شهیدان ثامنی و از ساعت ۱۷ میزبان سایپا خواهد بود.

وی گفت: تیم شهرداری اراک پس از قهرمانی در مسابقات لیگ دسته اول والیبال، حال به لیگ برتر صعود کرده است و برای اولین بار در این مسابقات به مصاف سایپایی خواهد رفت که اردوی پیش فصل خود را در بلغارستان سپری کرد و علاوه بر ملی‌پوشانی چون رضا قرا و سامان فائزی از بازیکنانی نظیر مجتبی شبان، محمدرضا حیدری، آرش کمالوند، سعید شیرود را نیز در اختیار دارند و با هدایت مسعود آرمات قدم به این دوره از مسابقات لیگ برتر گذاشته است.

عزیزمحمدی اظهار داشت: تیم سایپا شش نایب قهرمانی در لیگ برتر و یک نایب قهرمانی در مسابقات آسیایی را نیز در کارنامه خود دارد.

وی در ادامه گفت: شهرداری اراک نیز تیم دست و پا بسته‌ای نخواهد بود و برای نشان دادن شایستگی‌های خود تمرینات سخت و فشرده‌ای را پشت سر گذاشته و با جذب بازیکنانی چون علیرضا نادی و بهزاد به‌نژاد و همچنین حفظ بازیکنان فصل گذشته خود حرف‌های زیادی در اولین فصل حضور خود در لیگ برتر والیبال خواهد داشت.

هدایت شهرداری را علی نقدی مربی فصل پیش این تیم بر عهده دارد.

عنوان خبر
امتیازات:: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1058)
کد خبر: 7599