شهرداری اراک


30

مهار آتش‌سوزی کارگاه تولید تابلو برق

مهار آتش‌سوزی کارگاه تولید تابلو برق

مهار آتش‌سوزی کارگاه تولید تابلو برق

کارگاه تولید تابلو برق در احمدآباد، دچارآتش‌سوزی شد و توسط آتش‌نشانان مهار و خاموش شد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی وخدمات ایمنی شهرداری اراک خبر داد: یکی از همسایگان این کارگاه با مشاهده‌ی دود و شعله‌های آتش به سرعت در تماس با سامانه 125 درخواست كمك كرد که ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی اراک در ساعت 16:48 عصر بی‌درنگ آتش‌نشانان ایستگاه 120 کوی صنعتی را به محل حادثه در جاده تهران، احمدآباد، نرسیده به تالار باغ ترنج اعزام كرد.

وی افزود: با رسیدن نیروهای عملیاتی به محل حادثه یک کارگاه تولیدی تابلو برق مشاهده می‌شد که در نبود مالک آن طعمه آتش شده و دود بسیار زیادی از درون آن به بیرون متصاعد می‌شد.

وی تصریح کرد: آتش‌نشانان با بریدن قفل درب ورودی کارگاه و با تجهیز خود به دستگاه‌های تنفسی وارد کارگاه شده و به دلیل تجمع دود زیاد در محوطه آن ابتدا اقدام به جستجوی کانون آتش کردند. پس از تخلیه دود از داخل کارگاه و مشخص شدن محل بروز آتش‌سوزی و کانون آتش، آتش‌نشانان عملیات خاموش كردن آتش‌سوزی را شروع کردند كه خوشبختانه با تلاش آنان در همان لحظات اولیه از سرایت بیشتر آتش جلوگیری شد. نیروهای عملیاتی پس از مهار و خاموش کردن کامل این آتش‌سوزی و ایمن‌سازی محل حادثه، کارگاه را به مالک آن که در محل حاضر شده بود تحویل داده و به ایستگاه مراجعت کردند.

عنوان خبر
امتیازات:: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (688)
کد خبر: 8140