شهرداری اراک


30

نایب قهرمانی بانوان شهرداری در لیگ دسته اول والیبال و صعود به لیگ برتر

نایب قهرمانی بانوان شهرداری در لیگ دسته اول والیبال و صعود به لیگ برتر

نایب قهرمانی بانوان شهرداری در لیگ دسته اول والیبال و صعود به لیگ برتر

اولین حضور شهرداری اراک در لیگ دسته اول والیبال بانوان با صعود شیرین به لیگ برتر همراه شد.

سری مسابقات لیگ دسته اول والیبال بانوان کشور عصر روز جمعه ۲۹ بهمن ماه به میزبانی شهرداری اراک به پایان رسید و تیم‌های صعود کننده به لیگ برتر شناخته شدند.

شهرداری اراک در دور مقدماتی و نهایی این رقابت‌ها تنها دو شکست را پذیرفت و در دیگر دیدارهای خود با اقتدار به پیروزی دست یافت. شهرداری اراک با هدایت راحله آرا به عنوان سرمربی، مریم قاسمی به عنوان کمک مربی، فائزه رضایی آنالیزور و سمانه عاشورخانی به عنوان سرپرست در این دوره از مسابقات حضور پیدا کرد. همچنین ترکیب شهرداری اراک را نیز الهام بابایی گلشن، ریحانه داورپناه، بهار نعمتی، مریم قاسمی،  نگار باباخانی، الهام قاسمی، نگین بلالی، سمیرا ایمانی، نسترن قاسمی، فاطمه حسینی، زینب نوروز، پگاه پاک‌بین، مهسام حمدیان، سمیرا فرزان‌پور و اسرا ورمزیار تشکیل می‌دادند. شهرداری اراک در این دوره از مسابقات موفق شد یگانه آفرینش تهران، فلک الافلاک لرستان، معرفت فریدون‌کنار، لاستیک بارز کرمان و دانشگاه تبریز را شکست دهد.

نماینده استان در دیدار پایانی این رقابت‌ها برابر مجموعه تفریحی، ورزشى و اقامتى آبنوس به میدان رفت و در یک دیدار ماراتن گونه و در عین شایستگی نتیجه را ۳ بر ۲ به حریف خود واگذار کند و به مقام نایب قهرمانی این رقابت‌ها بسنده کند.

گفتنی است این اولین حضور شهرداری اراک در لیگ دسته اول والیبال بانوان بود که با صعود شیرین به لیگ برتر همراه شد.

در دیدار فینال این رقابت‌ها سمیرا ایمانی بازیکن تیم شهرداری اراک که به عنوان مربی تیم ملی نیز فعالیت می‌کند از حضور در زمین والیبال خداحافظی کرد و باشگاه شهرداری اراک از این بازیکن شایسته تقدیر به عمل آورد.

عنوان خبر
امتیازات:: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (810)
کد خبر: 8359