شهرداری اراک


26

پیام تبریک شهردار اراک به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

پیام تبریک شهردار اراک به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

پیام تبریک شهردار اراک به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

مهندس محمدابراهیم عباسی شهردار اراک در پیامی با تبریک فرا رسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی از عموم تلاشگران عرصۀ ارتباطات تقدیر و تشکر کرد.

متن پیام شهردار اراک به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

فرا رسیدن بیست و هفتم اردیبهشت ماه؛ روز ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی دست‌اندرکاران ساعی و پرتلاش عرصه ارتباطات و روابط عمومی که جهت ایفای رسالت خطیر گردش شفاف و صحیح اطلاعات گام بر می‌دارند، تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

بی‌شک دنیای امروز؛ دنیای ارتباطات است و نقش اصحاب خبر و رسانه به عنوان مشعل‌داران توسعه آگاهی که با به‌کارگیری هنر، مهارت، تدبیر و دانش خود، فضایی سالم برای اطلاع‌رسانی شفاف و ارتباطات اثربخش بین مردم و سازمان‌ها را فراهم می‌کنند، انکارناپذیر بوده و قابل تقدیر است.

نامگذاری روزی به نام روز ارتباطات و روابط عمومی که به مثابه آینه تمام نمای انتظارت و مطالبات مردم از سازمان‌ها و نهادها عمل می‌کنند، بیانگر اهمیت روزافزون شبکه‌های ارتباطی در دنیای پیچیده امروز است. بر این اساس، این روز فرصتی مغتنم برای بازبینی هوشمندانه و منصفانه راه‌های طی شده جهت تعامل و تامین دانش اجتماعی و نیز ترسیم و تبیین افق‌ها و چشم‌اندازهای روشن برای فردای بهتر است.

با گرامیداشت این روز و تقدیر و تشکر از عموم تلاشگران عرصۀ ارتباطات، از خداوند بلند مرتبه برای تمامی عزیزان، توفیق روزافزون جهت اعتلای امر مقدس اطلاع‌رسانی؛ آرزو می‌کنم.

اینجانب 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی را صمیمانه به تمامی دست‌اندرکاران صدیق و سختکوش حوزه روابط عمومی تبریک و تهنیت می‌گویم و برای آنان در این مسیر دشوار، حساس و مسوولیت آفرین آرزوی توفیق روز افزون دارم.

محمد ابراهیم عباسی

شهردار اراک

عنوان خبر
امتیازات:: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (679)
کد خبر: 8755